Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

iDesign

iDesign prekės ženklą 1974 m. įkūrė Bobas Immermanas, kuris orientuojasi į dizainerių kurtų namų apyvokos reikmenų ir sandėliavimo organizatorių gamybą, kad interjeras būtų stilingesnis. Jis siekė palengvinti kasdienybę naujoviškais produktais už prieinamą kainą. Naudodami tvarią pakuotę, perdirbtas ir perdirbamas medžiagas, jie taip pat galvoja apie aplinką.

3 priežastys kodėl rinktis iDesign

Viskam, kas svarbu. Taip galima apibendrinti amerikietiško prekės ženklo iDesign viziją, kurios gaminiams būdingas prieinamumas, paprasta išvaizda, prislopintos spalvos ir, svarbiausia, funkcionalumas.

Produkto universalumas
Dėžutės, krepšeliai, padėklai. Tai tik trumpas šio prekės ženklo siūlomų daiktadėžių sąrašas. Sumanaus ir daugiafunkcio dizaino dėka tvarką įvesite kiekviename kambaryje.

Inovacija
Pagrindinis iDesign prekės ženklo tikslas – supaprastinti savo klientų gyvenimą. Inovacijos yra glaudžiai susijusios su šio tikslo pasiekimu ir nuolatiniu jo vystymu.

Už švaresnę planetą
Tvarumas yra prekės ženklo DNR dalis. Štai kodėl jis pasikliauja tvariomis pakuotėmis ir perdirbtomis bei perdirbamomis medžiagomis.

Filtrai ir rūšiavimas
Serija
Kokybės lygis
Kaina
yra sandėlyje
išpardavimas
naujienos
Filtrai ir rūšiavimas
Rodomi 48 iš 489 gaminių