20% nuolaida užsakymams virš 200 EUR | Kodas: MINUS20 →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip įrengti svetainę pagal savo biudžetą

Ar vartydami žurnalus apie būstą be galo žavitės gražiais interjerais ir norėtumėte, kad taip pat atrodytų ir jūsų namai? Nenusiminkite. Elegancija ir puošnumas nėra pinigų klausimas. Tereikia laikytis kelių taisyklių.

Įkvėpimo semkitės iš toliau pateiktų dviejų skirtingo biudžeto svetainės variantų ir išsirinkite savąjį!

Standartinis variantas

Svetainės baldai ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio.

Viso: 1,660.5 Eur

Nurodytos kainos: 2023 m. balandžio 28 d. Atrinktų prekių ženklų nuolaidos galioja 2023 gegužės mėnesį. Sąraše pateiktos kainos galioja 2024 m. vasario 4 d., atrinktiems prekių ženklams taikomos nuolaidos.

Premium versija

Svetainės įranga tiems, kurie vertina itin kokybiškas medžiagas, meistriškumą ir rafinuotą dizainą.

Viso: 3,124.5 Eur

Išsirinkite savo spalvų ir medžiagų paletę

Dirbant su spalvų palete patalpose, svarbiausias žingsnis yra pasirinkti tinkamą, kuri derėtų tarpusavyje. Galite rinktis iš įvairių spalvų proporcijų, įskaitant monochrominę paletę.

Kokią spalvų proporciją pasirinkti, priklauso nuo interjero stiliaus ir paskirties. Jei norite interjerą matyti kaip visumą, derinkite daugiau neutralių atspalvių. Jei norite, kad tam tikri interjero elementai išsiskirtų, rinkitės kontrastingas spalvas.

Idealus spalvų santykis yra 60/30/10, t. y. pagrindinė spalva sudaro 60%, antroji - 30%, o trečioji - 10%. Toks spalvų pasiskirstymas sukuria tam tikrą dinamišką ir harmoningą efektą.

Mūsų atvejais dominuoja smėlio spalva, kurią papildo šviesaus medžio dekoras. Paskutinę spalvų paletės dalį sudaro terakotos ir tamsiai mėlynos spalvos derinys.

Rinkitės tokią sofą, kuri atlaikys tendencijas

Baldus rinkitės atsižvelgdami į spalvų paletę, be to, daugiausia dėmesio skirkite apdirbimui ir dizainui. Niekada nesuklysite, jei laikysitės paprastų formų, linijų ir kontūrų.

Pavyzdžiui, Miuform Charming Charlie sofą arba Windsor & Co Sofas sofą. Jų tankiai austas užvalkalas neleidžia sugerti išsiliejusiems skysčiams ir yra atsparus trinčiai. Tiesą sakant, medžiaga padengta specialiu apsauginiu sluoksniu, kuris veiksmingai blokuoja purvo patekimą. Tai leidžia pašalinti dėmes nenaudojant valymo priemonių. Taigi, šio prancūziško prekės ženklo gaminiai tampa lobiais, kurie jus džiugins daugelį metų.

Bonami patarimas: kurkite koliažus

Kad įsitikintumėte, jog atskiri interjero elementai dera tarpusavyje, sukurkite koliažą, pavyzdžiui, Canva svetainėje. Atsisiųstus gaminių vaizdus patalpinkite baltame fone. Taip bus lengva patikrinti, ar baldai, dekoracijos ir tekstilė dera tarpusavyje.

Atsižvelgdami į išdėstymą, baldus išdėstykite subalansuotai ir simetriškai. Taip pat gali padėti paprastas grindų planas. Iš popieriaus galite išsikirpti mažesnio mastelio baldus ir išbandyti įvairius išdėstymo variantus.

Mažiau yra daugiau. Nesistenkite interjero perkrauti baldais. Vietoj to, pasirūpinkite, kad visada būtų pakankamai vietos judėti. Tai taip pat padės sukurti erdvumą.

Nepamirškite tinkamo apšvietimo

Kad kuo labiau pakeistumėte svetainės atmosferą, naudokite įvairių tipų šviestuvus. Be stipriai šviečiančio šviestuvo, kuris žiemą pakeis saulės šviesą, naudokite prožektorius.

Pasirinkite lempas, kurios leidžia nustatyti skirtingus nustatymus knygai skaityti, įdomiam kambario elementui apšviesti arba kaip nuotaikingą apšvietimą. Kuo siauresnis spindulys, tuo tiksliau galite jį nukreipti.

Netaupykite šviestuvams.

Nepagailėkite ir estetikai. Pastatomi šviestuvai atkreipia į save dėmesį, o jų forma gali pakylėti interjerą arba, atvirkščiai, jį visiškai nuvertinti. Taigi, rinkitės minimalistinio ir skandinaviško dizaino gaminius, kuriuos siūlo švedų apšvietimo prekės ženklas Markslöjd, šviesą į namus įnešantis jau nuo 1963 metų.

Nitta pastatomas šviestuvas tikrai sužavės. Tačiau jei mėgstate rafinuotą dizainą, precizišką meistriškumą ir geriausias medžiagas, tikriausiai įvertinsite Larry šviestuvą.

Pasisemkite įkvėpimo iš skandinaviško dizaino

Kavos staliuką rinkitės iš patvarios medžiagos, atsižvelgdami į spalvų ir medžiagų paletę.

Dizaineriai ypač mėgsta apvalius žurnalinius staliukus, kurių apvalios formos suteikia interjerui grakštumo, ypač jei jie laikosi šiauriečiams būdingos šviesaus medžio ir retro stiliaus koncepcijos. Būtent tokio stiliaus gausu Duncan Actona staliukuose, kuriuose akį traukia praeities užuominos.

Jei norite baldo, kuris tarnaus dešimtmečius, nesuklysite pasirinkę klasikinį kavos staliuką iš danų prekės ženklo Hammel Furniture, kuris jau daugiau nei šešiasdešimt metų yra aukščiausios kokybės baldų sinonimas.

Sukurkite jaukią atmosferą žvakėmis ir gėlėmis

Kitas triukas, kad jūsų svetainė atrodytų tarsi iš žurnalo yra dekoracijos žvakių ir gyvų gėlių pavidalu. Net ir turėdami tik vazą galite pasiekti įspūdingą efektą ir pakylėti visą interjerą.

Taip yra ir su minimalistine vaza iš PT Living bei su stiklo vaza iš Hübsch, kuri iš pirmo žvilgsnio sužavi unikalia spalva ir elegantišku dizainu, suteikiančiu rafinuotumo. Nesvarbu, ar į ją įdėsite gėlių, ar nuspręsite eksponuoti tuščią, galite būti tikri, kad dėl savo unikalaus stiliaus ji patrauks dėmesį.

Žvakėms pirmenybę teikite pagamintoms iš sojų vaško. Jos yra tausojančios gamtą. Joms degant į orą neišsiskiria jokie teršalai, todėl galite nesijaudindami mėgautis jų aromatu, pavyzdžiui, Greenleaf's Sea Scented žvakė. Jai sudegus, stiklinę dėžutę taip pat galite naudoti papuošalams laikyti arba kaip nedidelį gėlių vazonėlį.

Naudokite skirtingas struktūras ir tekstilę

Tam, kad svetainėje jaustumėtės jaukiai, joje turėtų būti įvairios tekstilės. Pirmiausia pasirinkite kilimą, kad sukurtumėte pagrindą mažesniems ir lengviau keičiamiems daiktams, pavyzdžiui, pagalvėlėms ir užvalkalams. Vėlgi, rinkitės juos atsižvelgdami į spalvas ir medžiagas.

Pavyzdžiui, kreminis Flair Rugs Imari kilimas arba Universal Swansea Line kilimas su paprastu grafiniu raštu puikiai tiks. Pastarasis pravers ten, kur reikia užtikrinti didelį atsparumą dilimui. Su augintiniais taip pat įvertinsite jo antistatines savybes.

Galiausiai, pridėkite keletą dekoratyvinių pagalvėlių ir įvairių spalvų bei tekstūrų užvalkalų, kad erdvė atrodytų dinamiškesnė ir plastiškesnė.

Parodykite knygas ir dekoracijas

Atskiras skyrius: dekoracijų išdėstymas. Svetainėje eksponuodami meno kūrinius, išnaudokite erdvę subtilioje Canett Lite metalinėje lentynoje arba Teulat Sierra aukštoje komodoje, kuri užgniauš kvapą savo originalumu.

Dekoracijas galite suskirstyti pagal dydį ir paskirtį arba sujungti į vieną vienetą. Išbandykite įvairias kompozicijas ir žaiskite kontrastais, kad pasiektumėte norimą efektą.

Populiari dizaino gudrybė yra sudaryti trijulę, pavyzdžiui, ant knygų krūvos pastatyti ryškesnį vazoną ir mažesnę statulėlę.

Paveikslai net nebūtinai turi kabėti ant sienos. Jie puikiai atrodo ir atremti į sieną.

Atkreipkite dėmesį į objektų pasirinkimą, taip pat į jų simetrišką išdėstymą. Labiau nei bet kur kitur galioja taisyklė, kad mažiau yra daugiau. Neleiskite, kad dekoracijos užgožtų erdvę.