Vasaros išpardavimas | Sutaupykite iki 50 % →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip papuošti mažą butą Kalėdoms

Papuošti butą Kalėdoms taip, kad interjeras atrodytų jaukus, bet neperkrautas, yra iššūkis. Jei turite tik kelis kvadratinius metrus, erdvę pirmiausia išnaudokite praktiškai.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patarimų ir meniškų kalėdinių interjero dekoracijų, kurias sukūrė slovakų tinklaraštininkai Lucka ir Tomašas. Juos sekti galite Peknebyvat.

Kūrybiškumas su saiku

Mažiau kartais yra daugiau. Šiuo atveju tai reiškia, kad mažiau kalėdinių dekoracijų lygu daugiau erdvės. Tokiu būdu, kiekviena dekoracija išsiskirs.Kalėdų eglutė ir girliandos nėra vieninteliai dalykai, kuriais galite papuošti savo butą. Žavingai atrodys kalėdinės lemputės ant lango, eglės šakelės vazoje, advento vainikas ant stalo ar durų ir kelios kalėdinės pagalvėlės ant sofos.

Paskleiskite kalėdinę dvasią visuose kambariuose

Ar namuose turite daug mėgstamų dekoracijų ir nenorite nė vienos iš jų atsisakyti? Naudokite jas ne tik svetainėje, bet ir kituose kambariuose. Papuoškite koridorių, miegamąjį, virtuvę bei svetainę. Taip galėsite panaudoti visas dekoracijas, o kambariai neatrodys perkrauti.

Pasirinkite dekoracijoms tinkamą vietą

Išnaudokite turimą erdvę. Dekoracijos išsiskirs padėtos lentynose, spintelėse ar ant stalų. Kalėdų eglutė gali būti mažesnė ir pastatyta ant stalo, o jei norite didesnės eglutės, pastatykite ją kambario kampe.

Kalėdinės lemputės – raktas į sėkmę

Pasirinkę tinkamą apšvietimą, nedidelę erdvę galite optiškai padidinti ir paversti jaukesne. Lemputes įtaisykite languose, ant sienų ar net ant baldų. Taip pat galite išbandyti įvairių dydžių ir spalvų šviečiančias kalėdines žvaigždes arba minimalistinius kalėdinių žvakidžių laikiklius.

Pakabinamos dekoracijos padės sutaupyti vietos

Tikriausiai prisimenate dekoracijas iš pradinės mokyklos laikų, kai visi savo klasės langus puošdavome žvaigždutėmis ar lipdukais. Šiandien turime daug daugiau galimybių. Galite ant lango pakabinti originalias šviečiančias dekoracijas, vainiką ar girliandą ir vis tiek liks vietos praeiti.

Natūralios dekoracijos

Šviesios spalvos vizualiai padidina erdvę. Taigi, puošdami eglutę rinkitės baltas ar kreminės spalvos dekoracijas. Derinkite jas su sidabro spalva, kad sukurtumėte šventišką nuotaiką. Puikiai tinka ir natūralios rankų darbo dekoracijos, pavyzdžiui, džiovinti apelsinai, riešutai, šiaudiniai papuošalai, kukurūzų spragėsių grandinėlės ar kankorėžiai.

Rinkitės paprastus raštus

Paverskite savo namus dar šventiškesniais su pagalvėlėmis, užtiesalais, užuolaidomis ir šventiškesne patalyne. Tačiau mažesniems namams rinkitės paprastų minimalistinių raštų arba vienspalvę tekstilę.