Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
30 000+ prekių su pristatymo iki Kalėdų garantija →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Prieškalėdinis valymas greitai ir be streso

Prieš Kalėdas atrodo, kad laikas staiga pradeda bėgti keturis kartus greičiau nei įprastai. Tačiau ką daryti, jei magišką prieškalėdinį laiką norisi praleisti jaukiai su šeima ir draugais, o ne nuobodžiai valant?

Patarsime jums, kaip greitai, bet efektyviai susidoroti su prieššventiniu valymu.

Neleiskite namų ruošos darbams susikaupti

Jei galite, kai kuriuos valymo darbus atlikite dar lapkričio mėnesį. Tai gali būti generalinis spintų arba sandėliuko tvarkymas.

Užuot visą savaitgalį prieš Kalėdas praleidę valydami, plaudami ir siurbdami, darbus paskirstykite kiekvienam gruodžio šeštadieniui.

Valykite pagal kambarius arba kategorijas

Vieną dieną pradėkite nuo virtuvės, kitą dieną suplanuokite vonios kambario tvarkymą, o tada tęskite spintų tvarkymą. Kitą dieną skirkite visos patalynės keitimui, įskaitant antklodžių paruošimą svečiams. O dar kitą, nuvalykite visus langus.

Svarbiausia yra tvarkytis sistemingai, bet mažais žingsneliais, kad iš pat pradžių nepristigtumėte energijos.

Pasiruoškite darbų sąrašą

Pasiruoškite visų užduočių, kurias norite atlikti, sąrašą ir, idealiu atveju, sudarykite tvarkaraštį. Toks darbų sąrašas padės ne tik organizacine, bet ir psichologine prasme – būsite tikri, kad nieko svarbaus nepamiršote, ir galėsite šiek tiek atsipūsti. Jau nekalbant apie nepaprastai malonų jausmą žymint atliktas užduotis.

Galutinis patarimas: be darbų sąrašo, pasiruoškite darbų grojaraštį. Mėgstamų dainų ritmai įkvėps!

Pasidalinkite darbais

Nuvalyti visus namų langus – nemažai darbo, todėl palikite šį darbą savo vyriškajai pusei. O vaikai gali padėti pakeisti patalynę ar nuvalyti dulkes.

Kiekvieno kambario valymas

Egzistuoja daugybė išmanių įtaisų ir patarimų, kurie padės jums viską atlikti lengviau ir greičiau. Taigi, palengvinkite savo gyvenimą naudodamiesi mūsų patikrintais patarimais!

Paskutinės minutės tvarkymasis dieną prieš Kūčių vakarą?

Sutelkite dėmesį į blizgančius paviršius, spintelių dureles ir veidrodžius. Jei juos tobulai nupoliruosite, iš karto sukursite puikiai sutvarkyto buto įspūdį.

Panašų poveikį ant Kalėdų stalo turės ir krištolo skaidrumo stiklinės. Tobulą blizgesį pasieksite į kriauklę ar indaplovę vietoj poliravimo priemonės įpildami acto. Po plovimo, leiskite stiklinėms išdžiūti, o tada poliruokite mikropluošto šluoste. Šventiniam efektui sukurti neprireiks tobulai suderintų ar brangių indų, nes jūsų stiklinės stebuklingai žibės žvakių šviesoje.

Jei tikrai negalite suspėti,

tuomet per daug nesijaudinkite ir atminkite, kad Kalėdos tikrai nėra susijusios su tobulai švariais namais. Įsipilkite sau taurę karšto vyno, supakuokite dovanas ir tiesiog mėgaukitės artimųjų draugija.