-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Kaip skatinti vaikų kūrybiškumą namuose

Kaip užtikrinti, kad per ilgas Kalėdų atostogas smalsūs vaikai nenuobodžiautų namuose?
Turime daugybę tradicinių ir neįprastų žaidimų, žaislų ir rankdarbių rinkinių, kurie ne tik užims vaikus, bet galbūt sudomins ir suaugusius.

Stalo žaidimų sugrįžimas

Kartkartėmis tokia, tiesa, gana pasyvi veikla, kaip pasakų žiūrėjimas ar žaidimas planšetiniu kompiuteriu, gali būti malonus būdas atsipalaiduoti. Tačiau tai neturėtų tapti įprasta veikla.

Juk aktyvus žaidimas su kitais skatina vaikų vystymąsi. Žaisdami stalo žaidimus vaikai mokosi strategijos, logikos ir meno susitaikyti su pralaimėjimu. Visa šeima gali susiburti prie Ludo žaidimo, be to, nepakenks kurį laiką pailsėti nuo skaitmeninių ekranų. Pažadame, kad daugelį šių originalių žaidimų su vaikais žaisti bus iš tiesų smagu.

Iškirpkite, priklijuokite ir kurkite

Kartu su vaikais lavinkite smulkiąją motoriką, kai drauge dėliosite dėlionę, lėlę ar net origami gyvūnėlius. Kas žino, galbūt išsiaiškinsite, kad jūsų vaikas turi daugiau kantrybės nei jūs.

Papuoškite savo vaiko kambarį

Jūsų mažylis didžiuosis rankų darbo dekoracijomis, į kurias įdėjo laiko ir pastangų.

Tačiau jei norite iš tiesų papuošti savo vaiko kambarį, kartu su juo pasirinkite tinkamą tapetų motyvą iš Dekornik. Kambarys neatpažįstamai pasikeis vos per popietę.

Lavinkite protą

Nustebinkite savo vaikus sudėtingesniu loginiu ar strateginiu žaidimu, ar net galvosūkiu. Pramoga visai popietei garantuota.

Tyrinėkite

Paslėpkite lobį svetainėje ar sode, arba pradėkite ieškoti seniai pamestos kojinės. Nepamirškite Šerloko įrangos: padidinamojo stiklo ir žiūronų.

Iškepkite ką nors skanaus

Galite tiesiog apsimesti, kad gaminate maistą, tačiau vyresni vaikai įvertins, jei iš tikrųjų kartu su jais pagaminsite ar iškepsite ką nors gardaus. Tai galėtų būti paprastas pyragas arba sausainiai, kuriuos kitą kartą jie galės pasigaminti patys.

Ugdykite jų muzikinius talentus

Net jei kartais jums ir gadina nervus skambančios gitaros stygos, jaunasis virtuozas, kurio talentą visą laiką puoselėjote, vieną dieną mielai jums padėkos už sėkmingą karjerą.

Pradedantiems būsimiems dizaineriams

Skatinkite vaikų kūrybiškumą ir vikrumą naudodami tinkamas priemones. Kreidelės, žymekliai, žirklės ir net ryškiaspalvė lipni juosta – tai būtiniausi daiktai. Nupirkite jiems stilingą dėklą arba dėžutę, kad viskas turėtų savo vietą.

Pastatykite mažą namelį

Sukurkite fantastišką žaidimų erdvę savo vaikams.

Rinkdamiesi baldus vaiko kambariui pasitelkite vaizduotę ir rinkitės tokius, kuriuos būtų galima įvairiai transformuoti. Namo formos lova taps raganos nameliu ir princesės kambariu.

Panašūs įkvėpimai