-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Kerintis dekoras ir komfortas Transilvanijoje

Irina Klomp Stanescu
Irina Klomp Stanescu
Bonami Blogger

Nepretenzingas ir įtraukiantis, taip galima pavadinti namelio medyje dizainą.

Spalvų, tekstūrų ir atmosferos pasirinkimą įkvėpė vieta, vaizdas į Retezato kalnus ir vietos grožis. Be to, savininkai norėjo komforto ir funkcionalumo.

Jei norite papuošti savo kotedžą ar kaimo namą, semkitės įkvėpimo ir atraskite praktinių dekoravimo patarimų.

Pasirinktas stilius

Tai skandinaviško ir modernaus stiliaus mišinys, pasižymintis modernia, švaria estetika, tačiau išsaugant klasiką ir nesenstančias detales.

Šviesa vaidino pagrindinį vaidmenį kuriant namų atmosferą.

Pagrindiniai elementai buvo artimiausi gamtai: mediniai baldai, natūralios (bet taip pat nudažytos baltai, norint sukurti kontrastą), šiltų spalvų arba žemės atspalvių dekoracijos ir ryškių spalvų tekstilė, kuri tarsi viską subalansavo. Taip pat norėjome naudoti perdirbamas medžiagas, o namo stogui ir sienoms izoliuoti pasirinkome vatą.

Produktai pasirinkti iš Bonami

Dėl plataus prekių pasirinkimo Bonami, galėjome rinktis iš gausybės skirtingų variantų. Dizainas yra emocinis potyris, todėl pasirinkome tekstilės dekoracijas ir aksesuarus kurie perteikia emocijas ar prisideda prie atmosferos kūrimo. Mano meilė keraminėms vazoms ir įvairioms tekstūroms, tokioms kaip aksomas arba terakota, aiškiai išreikšta visame interjere.

Taip pat, labai svarbu buvo pasirinkti kokybišką patalynės komplektą.

Natūrali šviesa gamtą įneša į vidų

Nemanau, kad galėčiau įsivaizduoti šią vietą be natūralios šviesos. Dideli langai, pro kuriuos ji patenka, įneša gamtą į vidų. Šviesa suteikia atostogų jausmą. Kad ir kaip gražiai dekoruota, erdvė be natūralios šviesos nebūtų tokia išskirtinė ir jauki.

Architektų patarimai ir gudrybės

Dėl beribių galimybių, namų įrengimas bei dekoravimas teikia daug džiaugsmo, bet gali būti ir neįtikėtinai bauginantis. Todėl būtina atsižvelgti į keletą dalykų:

1. Naudokite kuo daugiau šviesos šaltinių, nes jie suteikia erdvei kitokį matmenį.

2. Norėdami suvienodinti visą interjerą, rinkitės vienos spalvos paletę. Nemaišykite per daug spalvų, bet nepamirškite ir šiltų atspalvių.

3. Ne visada turite pakeisti baldus ar dekoracijas. Kartais pakeitus jų vietą , jie gali sužybėti naujomis spalvomis.