Bonami populiarūs prekės ženklai sukurti stiprių moterų

Šiandien – visų moterų diena, todėl mums didelė garbė supažindinti jus su keliomis moterimis, kurios prisidėjo prie mūsų mėgstamiausių Bonami prekių ženklų gimimo. Susipažinkite su puikiomis dizainerėmis, kurios įgyvendino savo svajones

.

Busy B: darbščioms kaip bitutė

Ar ir jūs jaučiatės prislėgti įsipareigojimų, susitikimų ir daiktų, kurių negalite pamiršti nusipirkti? Būtent tam ir buvo sukurtas prekės ženklas Busy B: planuoti ir organizuoti kasdienybę ir didelius įvykius, pavyzdžiui, vestuves. Nors pastariesiems galbūt praverstų ir tinkama planuotoja!

Pažvelkite į moterį, kuri stovi už viso to: produktų dizainerė Kerri Binnie, kuri pradėjo nuo kalėdinių atvirukų, yra stilingų užrašų knygelių ir organizatorių kūrėja. Po 10,000 tokių užrašinių užsakymo gimė Busy B.

Šiandien Busy B galite įsigyti visko: nuo stilingų planuoklių ir kalendorių iki mielų įvairių kanceliarinių prekių, dėklų ir pakabukų.

PS: B reiškia Binnie, bet angliškai taip pat reiškia bitę. Taškai už žaismingumą.

EMKO: sugrįžimas prie tradicijų

Jei jau teko pastebėti Emko prekės ženklo kėdę ar dekoraciją, tikrai sutiksite su mumis, kad šios prekės yra visai kas kita! Iki smulkmenų apgalvoti ir nesenstantys, patvarūs ir kruopščiai pagaminti baldai iš geriausių medžiagų, kurie tarnaus ilgus metus. Patys dizaineriai sako, kad jie kuria tiems, kurie nori savo erdvei suteikti gyvybės.

Pažvelkite į moterį, kuri stovi už viso to: Erika Markovska-Mikulskienė. Ji buvo šios kompanijos idėjos, kuri prasidėjo bendradarbiaujant su dizainere Inesa Malafej, centre. Pirmąjį rašomąjį stalą jos sugalvojo jau vykdydamos universiteto projektą. Po kelerių metų stalas laimėjo prestižinį Red Dot apdovanojimą. Gera pradžia, tiesa?

Nuo to laiko asortimentas pasipildė dar daugiau gaminių, kurie yra paklausūs Europos, Azijos ir JAV rinkose. Už viso to slypi originali idėja atgaivinti senąsias baltiškas amatų tradicijas ir lietuvišką dizainą. Ir, mūsų nuomone, tai įgyvendinta tiesiog puikiai.

Bloomingville: perdirbamumas

Jei esate šiaurietiško gyvenimo stiliaus gerbėjas, jums patiks danų prekės ženklas Bloomingville, kuris jau 23 metus savo dizaino kūriniais padeda gražinti namus visame pasaulyje. Visi gaminiai asocijuojasi su atsipalaidavusiu danišku gyvenimo būdu: hygge. Pavyzdžiui, sėdint patogiame fotelyje, geriant kvapnią kavą iš gražaus puodelio ir pasineriant į jaukumo ir šilumos pojūtį.

Bloomingville prekės ženklas pasižymi laikui nepavaldžiu šiaurietišku dizainu, kokybiškais gaminiais, pagamintais iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, rotango, medienos, jūržolės ar akmens masės. Be to, prekės ženklo filosofija pagrįsta šių medžiagų perdirbimu ir tvarumu. Todėl daugelis gaminių gaminami iš stiklo, medienos ir medvilnės.


Už visko stovi moteris: dizainerė Betina Stampe 2000 metais įkūrė prekės ženklą Bloomingville, ir nuo to laiko savo aistra dalijasi su pasauliu. Šiandien galite rinktis iš plataus namų aksesuarų, tekstilės, dizainerių baldų ir apšvietimo asortimento. Kasmet sukuriamos keturios pagrindinės ir kelios papildomos kolekcijos. Tačiau didžiulis prekės ženklo populiarumas nekeičia pagrindinės jų misijos, anot dizainerių, tai – įnešti džiugių pokyčių į kasdienį gyvenimą.

Moi Mili: pirmiausia – tvarumas

Aukščiausia kokybė ir meistriškumas bendradarbiaujant su geriausiais Lenkijos amatininkais ir siuvėjais – toks yra Moi Mili prekės ženklas, kuris ypatingą dėmesį skiria mūsų mažiesiems. Moi Mili ne tik siūlo aukštos kokybės gaminius, bet ir stengiasi tausoti aplinką. Nesvarbu, ar jus domina kūdikių čiulptukai, ar muslino sauskelnės, galite būti tikri, kad gausite gaminį, pagamintą tik iš kruopščiai atrinktų medžiagų ir laikantis visų CE standartų.

Susipažinkite su moterimi, kuri visa tai sukūrė: Prekės ženklo Moi Mili istorija prasidėjo 2012 metais, kai Klaudia Wcislo, talentinga menininkė, mėgstanti kurti unikalius ir gražius daiktus, sukūrė pirmuosius papuošalus vaikams. Nuo to laiko prekės ženklas klesti! Jį pripažino net tokie garsūs žurnalai kaip Vogue, Vanity Fair, Marie Claire ir Wired.

Namų dekoracijų ir aksesuarų vaikams galima įsigyti daugelyje parduotuvių ir butikų visame pasaulyje, įskaitant Europą, Šiaurės Ameriką, Aziją ir Artimuosius Rytus.

Poppy design: su aguonomis

Rikke Jacobsen - danų menininkė, savo darbuose naudojanti akvarelę. Daugybėje savo iliustracijų, įkvėptų botanikos ir subtilių raštų, ji daugiausia dėmesio skiria skandinaviško identiteto kūrimui.

Su Rikke Jacobsen savitumu susidursite, pavyzdžiui, gražioje Hammershøi Poppy akmens masės indų kolekcijoje, kurios raštui ji pasirinko subtilią rausvą aguoną. Savo darbe ji tyrinėjo skirtingus aguonos augimo etapus ir nusprendė, kad joje yra kažkas klasikinio, elegantiško ir šiaurietiško - kaip ir Hammershøi stalo induose, kurie tarnauja kaip drobė.

Rikke Jacobsen subtiliai sukurtą meną taip pat galima rasti Hammershøi kalėdinėje kolekcijoje, kurioje ji pasakoja istorijas naudodama pušų kankorėžius, riešutus, paukščius ir žvaigždes.

Gaminiai

Panašūs įkvėpimai