15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Nedideli, modernūs ir funkcionalūs apartamentai Zagrebe

Apsilankėme įdomiame nedideliame bute viename iš Zagrebo rajonų. Šiame 34 m² bute įrengta viskas, ko reikia jaunos poros ir jų katės Milos gyvenimui. Pasisemkite įkvėpimo iš modernaus ir jaukaus bibliotekininkės Antonijos buto.

Vieta
Zagrebas

Buto išplanavimas
vieno miegamojo butas + balkonas

Buto dydis
34 m²

Kiek laiko užtruko buto įrengimas ir kokia buvo pagrindinė idėja?

Pats buto remontas ir įrengimas užtruko 3 mėnesius. Norėjau studiją paversti modernaus stiliaus butu su atskiru miegamuoju ir patogia gyvenamąja erdve. Tačiau kai kurios detalės dar nebaigtos ir visada atsiranda kažkas, ką reikia pataisyti ar pakeisti. Sakyčiau, kad pertvarkymas tęsiasi jau kelerius metus.

Pasisemkite įkvėpimo iš šio buto

Kaip nefunkcionalią erdvę paversti funkcionalia?

Geras planavimas yra svarbiausia. Pagrindinė idėja buvo maksimaliai išnaudoti erdvę. Manau, kad man tai puikiai pavyko pridėjus vertikalių sandėliavimo patalpų ir daugiafunkcinių baldų. Studijos tipo butą perskyrėme, kad sukurtume atskirą miegamąjį, o jo dydis toks, kad jame tilptų tik lova, spinta ir šiek tiek vietos judėti. Panašiai buvo susiaurintas balkonas, kad svetainėje atsirastų šiek tiek daugiau erdvės.

Tendencijos, įkvėpusios šio buto apipavidalinimą, yra skandinaviškas, minimalistinis ir japoniškas stilius.

Kokių baldų norėjote?

Mano tikslas buvo kaip galima geriau išnaudoti erdvę, todėl keli baldai buvo pagaminti pagal užsakymą. Pavyzdžiui, pastatėme ilgą stalą, kuris tarnauja kaip darbo vieta namų biure, valgomojo ir pramogų erdvė. Visa gyvenamoji erdvė yra vientisa, be aiškių perėjimų, ją sudaro svetainė ir darbo kambarys, virtuvė ir valgomasis. Be to, man patinka naudoti baldus, kuriuos lengva perkelti ir kuriuos galima naudoti keliuose kambariuose. Pavyzdžiui, lengvos kėdės ir staliukai, kuriuos, kai norime, perkeliame iš miegamojo į svetainę ir į balkoną.

Ar turite patarimų, kaip dekoruoti mažą balkoną?

Mūsų balkonas buvo siauras, o siekdami praplėsti svetainę, jį dar labiau sumažinome. Jį įrengti buvo didelis iššūkis. Patogus poilsio krėslas, ant kurio galima atsigulti ir skaityti knygas ar gerti rytinę kavą, pasirodė geras pasirinkimas.

Baldai mažam balkonui

Kur investavote daugiausia?

Daugiausia investavome į svetainės apdailą, nes čia praleidžiame daugiausia laiko – dirbdami namų biure ar ilsėdamiesi po ilgos darbo dienos. Man svarbu, kad sėdimieji baldai būtų patogūs, taip pat svarbūs ir aksesuarai, kurie suteikia visam kambariui jaukumo.

Mėgstamiausia buto dalis? Na, nelabai turiu iš ko rinktis (juokiasi), bet svetainė. Ji man gražiausia, be to, labai jauki.

Jeigu norite sužinoti daugiau ne tik apie tai, kaip vyko įrengimas, bet ir kaip šis butas keitėsi bėgant metams, galite sekti savininkės Instagram profilį.

Panašūs įkvėpimai