-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Pavasarinis knygų spintos pertvarkymas

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Pastaraisiais metais knygų spinta tapo originaliu interjero dizaino elementu. Joje galima laikyti ne tik knygas, bet ir daiktus, kuriuos norite eksponuoti. Jei dekoracijas rinksitės atidžiai, išgausite gerai išbaigtą stilių ir spalvų derinį, kurį galėsite keisti pagal poreikį.

Atėjus pavasariui, norime parodyti kaip panaudoti dekoracijas, kad jūsų knygų spinta taptų kambario pažiba.

Gaminiai

Pavasarinės dekoracijos knygų spintai

Knygų lentynas galite puošti įvairiomis dekoracijomis. Pasirinkome spalvingą laikrodį, nedidelį veidrodėlį, dizainerių sukurtus žvakidžių laikiklius, kvepiančias žvakes ir vazonus su žydinčiais augalais.

Jei esate stalo žaidimų entuziastas, nebijokite dalį knygų spintos dekoruoti žaidimais. Knygų spinta yra to, ką mėgstate, ir tuo, kuo domitės atspindys. Tas pats pasakytina ir apie, pavyzdžiui, gramofono plokšteles ar suvenyrus iš kelionių.

PATARIMAS: knygas sudėkite vertikaliai ir horizontaliai. Vertikaliai išdėstytos knygos labiau telpa į lentynas, o jų krūvos atrodo įdomiau. Be to, ant jų galite išdėlioti originalias dekoracijas.

Apšvieskite knygų spintą pastelinėmis spalvomis

Knygų spinta turėtų būti tvarkinga. Tačiau tai nereiškia, kad ji turėtų būti nuobodi. Priešingai! Nebijokite įvairių spalvingų dekoracijų. Jos pagyvins visos patalpos interjerą ir suteiks energijos bei nuotaikos.

Pavasariui būdingos pastelinės spalvos, kurias galite pamatyti ant medžių ir žydinčių augalų. Taigi, įneškite šiek tiek švelnios rožinės, žalios, geltonos ir mėlynos spalvos.

PATARIMAS: savo interjerą su pavasario tematika dvelkiančia knygų spinta galite sujungti ant stalo pastatę vazą su pavasarinėmis gėlėmis, pavyzdžiui, tulpėmis, narcizais ar hiacintais.

Papildykite knygas meno kūriniais

Suteikite savo knygų spintai asmeniškumo ir įkomponuokite į ją meno kūrinių. Išsirinkite paveikslą ar statulėlę ir įkomponuokite ją į knygų lentyną. Nereikia gręžti sienos, tiesiog atremkite paveikslą į galinę knygų lentynos sienelę. Pavasarį vyrauja gėlių motyvai, todėl pasirinkite paveikslą, atspindintį šį smagų metų laiką.

Panašūs įkvėpimai