Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

5 patarimai kaip susitvarkyti drabužių spintą

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Ar ir jūsų drabužių spinta lūžta nuo drabužių kiekio, tačiau dažnai jaučiate, kad iš tikrųjų neturite kuo apsirengti ir dėvite tik keletą drabužių? O, taip! Mes puikiai pažįstame šį jausmą. Kaip manote, galbūt pats laikas susitvarkyti spintą ir atlaisvinti joje vietos? Prisijunkite prie mūsų!

Parodysime, kaip išnaudoti visą spintos erdvę ir kaip efektyviai sulankstyti drabužius.

Padalinkite lentynas į kategorijas

Padalinkite atskiras lentynas spintoje į kategorijas, pavyzdžiui, marškinėliai, megztiniai ar kelnės. Tada suskirstykite šias kategorijas naudodami skirtingas tvarkykles. Praktiškai tai atrodo taip: marškinėlių kategoriją suskirstykite į marškinėlius trumpomis rankovėmis ir ilgomis rankovėmis. Kelnes galite suskirstyti į sportines, džinsus ar formalias.

Drabužius, kuriuos dažniausiai vilkite, padėkite akių lygyje.

Rūšiuokite drabužius ant pakabų

Drabužių kabinimui ant pakabų reikia praktiškos sistemos. Drabužius galite kabinti pagal rankovių ilgį ar spalvą.

Naudokite plačias pakabas, geriausia, pagamintas iš neslystančio aksominio audinio. Pakabos iš vielos gali pažeisti audinį. Diržams, rankinėms, šalikams ar skrybėlėms naudokite specialios formos pakabas. Jų dėka, matysite viską, kas yra jūsų spintoje.

Kaip sulankstyti drabužius

Drabužius į stalčius dėkite vertikaliai. Taip geriau apžvelgsite visas detales, o išėmę drabužius iš stalčiaus, neišmesite visos jų krūvos. Lentynos, mobilios lentynos ir stalčiai taip pat yra praktiški pasirinkimai, kuriuose galima puikiai išdėstyti drabužius. Tačiau dar geresnę tvarką pasieksite lentynose su metalinėmis pertvaromis, kurios užtikrins vietą marškinėliams, megztiniams, rankšluosčiams ir patalynei laikyti.

Praktiškas sprendimas vaikams

Vaikų daiktus galite laikyti skirtingose dėžėse pagal drabužių tipą. Taigi, marškinėlius galite laikyti vienoje dėžėje, o kelnes – kitoje. Ant kiekvienos dėžės priklijuokite informaciją apie drabužius. Taip vaikai galės lengvai ir be jūsų pagalbos rasti tai, ko jiems reikia.

Apatinių drabužių tvarkymas

Komodoje esančius apatinius rekomenduojame sudėti į specialias lentynas, krepšelius ar dėžutes. Taip galėsite atskirti apatinius kasdieniam dėvėjimui ir ypatingoms progoms.