Pristatome naują vonios baldų prekės ženklą Pelipal

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Svajojate apie gražų ir modernų vonios kambarį? Bonami pristato naują vonios kambario baldų prekės ženklą Pelipal, kuris gerbia tradicijas, bet nevengia ir naujų tendencijų. Jo asortimente rasite laikui nepavaldžių patikimos kokybės gaminių, kurių įsigijimas bus draugiškas ir jūsų piniginei.

Pelipal produktai

Šis prekės ženklas pristato įvairių spalvų, pavyzdžiui, baltos, pilkos, pastelinės žalios ar ąžuolo dekoro žemas, aukštas ir pakabinamas vonios kambario spinteles. Prie spintelių galite pridėti sieninį veidrodį su apšvietimu ir dizainerių kurtą praustuvą. Visi gaminiai yra paprastos konstrukcijos ir laikui nepavaldaus dizaino, tinkantys prie visų interjero stilių.


Kaip tinkamai prižiūrėti vonios kambario baldus

Tinkama priežiūra gali gerokai prailginti vonios kambario baldų tarnavimo laiką. Nors baldai pritaikyti drėgnai vonios kambario aplinkai, tai nereiškia, kad jie yra atsparūs vandeniui. Kaskart, kai ant baldų užlašės vandens, nušluostykite juos šluoste. Po kiekvieno prausimosi vonioje ir duše, kruopščiai išvėdinkite patalpą.

Niekada nenaudokite valymo priemonių, kurios galėtų pažeisti ar subraižyti baldus. Tinka neabrazyvinės priemonės, pavyzdžiui, minkšta šluostė ir muiluotas vanduo.