-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Romantiško stiliaus sofa

Romantiško stiliaus svetainę įrengti taip, kad ji išliktų elegantiška gali būti nemenkas iššūkis. O kadangi sofa dažnai būna ryškiausias kambario elementas, verta pradėti nuo jos.

Kviečiame į svečius pas vengrų tinklaraštininkę Pastellmama, kuri patars, kokios formos, spalvos ir medžiagos sofas rinktis.

Kodėl pasirinkote savo sofą?

Norėjau daikto, kuris nebūtų pernelyg drąsus svetainei, bet būtų elegantiškas ir laikui nepavaldus stiliaus požiūriu. Turime du mažamečius sūnus, todėl reikėjo, kad sofa būtų pakankamai erdvi, nes mėgstame kartu skaityti pasakas.

Man iš karto patiko šis Bobochic modelis. Iš pirmo žvilgsnio jis atrodo klasikinis, tačiau dvigubi porankiai ir medinės kojos suteikia jam žaismingumo.

Kas buvo didžiausias iššūkis renkantis sofą?

Nebuvau tikra dėl apmušalų medžiagos ir spalvos pasirinkimo, tačiau galiausiai likau be galo patenkinta. Ji ne tik gražiai atrodo, bet ir yra lengvai valoma.

Ar turite kokių nors patarimų dėl sofos?

Visiems, kurie planuoja įsigyti naują sofą, patarčiau pirmiausia išmatuoti savo duris. Mačiau nuostabių dizainerių sofų, kurios tilptų pastatyti tik prieškambaryje.

Bonami patarimai romantiško stiliaus sofai

Semkitės įkvėpimo iš mūsų patarimų, kaip išsirinkti sofą ir aksesuarus, kad interjeras atrodytų subtiliai.

1. Romantiško stiliaus niuansai

Kurdami romantišką interjerą, nuo pat pradžių turėtumėte aiškiai pasakyti, kuria kryptimi judate. Ar jums patinka puošnesnis, rūmų stiliaus dizainas? O gal pirmenybę teikiate paprastesniam, tačiau jaukiam kaimiškam stiliui?

Pirmuoju atveju puikiai tiks minkštos sofos ant subtilesnių ar net drožinėtų kojelių. Jei norite daugiau kaimiškos atmosferos, rinkitės tradiciškesnes, grubių formų sofas su plačiais, suapvalintais porankiais ir didelėmis, patogiomis pagalvėmis.

2. Medžiagos ir spalvos pasirinkimas

Romantiškame interjere paprastai svarbiausią vaidmenį atlieka neutralios spalvos, pavyzdžiui, kreminė, balta ir pilka. Tačiau jei norite pagyvinti interjerą, nebijokite eksperimentuoti. Puikiai atrodys ir pasteliniai rausvi, geltoni, mėlyni ir žali atspalviai. Tik venkite sodrių spalvų – jos turėtų atsirasti tik kaip kelių mažesnių aksesuarų akcentai.

Jeigu norite drąsesnių detalių, jus gali patraukti aksomo ar velveto užvalkalai. Jų tekstūra suteiks sofai unikalumo, tačiau kartu išliks pakankamai universali.

3. Sutelkite dėmesį į aksesuarus

Pagalvėles ir užvalkalus rinkitės su minkštais gėlių motyvais, pastelinių spalvų. Puikiai atrodys ir megztų ar nertų audinių aksesuarai. Jei jums patinka eksperimentuoti, galite pabandyti ant vienspalvio užvalkalo rankomis išsiuvinėti keletą gėlių.

Panašūs įkvėpimai