2023 metų interjero tendencijos

Ar jums įdomu, kas šiais metais bus madinga interjero dizaino srityje? Kartu su mumis pasisemkite įkvėpimo iš 7 svarbiausių dekoro, baldų ir aksesuarų tendencijų.

Organinė estetika

Šiais metais interjeruose svarbų vaidmenį vaidins organinių formų ir medžiagų dekoracijos ir baldai. Ši minkštesnių ir apvalesnių formų tendencija atspindi komforto troškimą, kartu į mūsų namus įnešant gamtos elementų.

Gaminiai

Įvairių spalvų dekoracijos ir aksesuarai

Vadinamasis „dopamininis dekoravimas” – tendencija interjerą dekoruoti ryškiomis ir gyvybingomis spalvomis, kurios gerintų nuotaiką ir įneštų energijos. Nesvarbu, ar nuspręsite pagyvinti sienas spalvotais tapetais, dažais, ar sutelksite dėmesį į spalvingų tekstilės gaminių pasirinkimą, tikrai įnešite optimizmo į savo namus ir gyvenimą.

Gaminiai

Tvarkingi namai

Šiuo metu vis labiau populiarėja spintelės su durelėmis, dėl kurių bendra erdvė atrodo dar švaresnė ir labiau organizuota.

Gaminiai

Tvarumas ir gamtos įkvėpti interjerai

Tvarumo tendencija interjero dizaine kasmet tampa vis svarbesnė. Daugiausia dėmesio skirkite natūralioms medžiagoms, pavyzdžiui, medienai, bambukui, akmens masės dirbiniams, linui ar net jūržolės aksesuarams. Dekoruokite švelniais žalios ir mėlynos spalvos atspalviais, kurie ramina ir džiugina akį.

Gaminiai

Apšvietimas

Tinkama šviesa yra antras pagal svarbą dizaino elementas jūsų namuose po spalvinės gamos. Šiais metais apšvietimo tendencijos orientuotos į jo sluoksniavimą, kad interjerui suteiktumėte gylio ir šilumos.

Idealų patalpų apšvietimo sluoksniavimą galite pasiekti be pagrindinio lubinio šviestuvo naudodami pastatomus, pakabinamus ir stalinius šviestuvus. Naudojant šiuos vienas kitą papildančius šviesos šaltinius pavyks sukurti jaukesnę atmosferą. Taip pat galite žaisti su skirtingais sieniniais apšvietimais ir stebėti, kaip pasikeis kambario atmosfera.

Gaminiai

Minimalistinis Japandi stilius

Tikriausiai esate girdėję apie Japandi stilių. Ateinančiais metais jis dar labiau išpopuliarės. Tai skandinaviško stiliaus ir japoniškos estetikos mišinys, o taip įrengti interjerai yra minimalistiniai, funkcionalūs, bet šilti. Jį įkvėpė wabi-sabi principai, pagal kuriuos grožio ieškoma daiktų paprastume, netobulume ir nepastovume.

Kibernetinės fantastikos įkvėptas interjeras

Tarp interjero tendencijų taip pat grįžta futuristinė kibernetinės fantastikos estetika, kupina neoninių šviesų, LED juostelių, geometrinių raštų, elektroninių prietaisų, stiklo ir metalo elementų.

Daugiau įkvėpimo