Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

7 priežastys įsimylėti liną

Jau tūkstančius metų linas vertinamas dėl išskirtinių savybių. Senovės egiptiečiai jį dėvėjo norėdami apsisaugoti nuo didelio dykumos karščio, o europiečiai lininę patalynę dažnai perduodavo iš kartos į kartą kaip paveldą.

Lininio audinio gamyba reikalauja dėmesingumo ir kruopštumo. Tačiau galutinis rezultatas visada žavi savo patvarumu ir aukšta kokybe. Žemiau rasite priežastis, kurios privers įsimylėti liną.

Nepaprastas paprastumas

Lininė patalynė turi nuostabią savybę. Puikiai ir stilingai atrodo ant lovos net tada, kai ji nėra tobulai užklota. Taip yra dėl natūralių lino audinio raukšlių.

Tvarumas

Linas yra stipriausias natūralus pluoštas pasaulyje. Jis yra iki 30% patvaresnis nei medvilnė. Tinkamai prižiūrint, galite tikėtis, kad jis jūsų miegamąjį puoš dešimtmečius.

Antibakterinės savybės

Lininė patalynė yra puikus pagalbininkas kovojant su bakterijomis, todėl bus ypač vertinamas alergiškų ir sergančiųjų astma. Linas yra atsparus pelėsiui, žiedadulkėms, dulkėms ir natūraliai atbaido vabzdžius. Dėl šių savybių jis teigiamai veikia odos būklę, be to, lininių paklodžių nereikia taip dažnai skalbti kaip medvilninių.

Žiemą šildo, o vasarą vėsina

Lininė patalynė – idealus pasirinkimas ištisus metus! Lengva į lininį užvalkalą įrengta antklodė maloniai vėsina ir yra puikus pasirinkimas tiems, kurie karštais vasaros vakarais negali užmigti bent iš dalies neuždengti. Jis taip pat veikia kaip natūralus šilumos izoliatorius, kuris žiemą sušildys ir leis jaustis patogiai.

Puikus sugeriamumas

Lininė patalynė gali sugerti iki 20% drėgmės, įskaitant nemalonius kvapus.

Kuo senesnis, tuo minkštesnis

Neapsigaukite dėl pradinio medžiagos kietumo. Su kiekvienu skalbimu lininės paklodės tampa vis minkštesnės ir lankstesnės. Skirtingai nuo kitų medžiagų, linas kasmet tik gražėja.

Lengva priežiūra

Lininiai audiniai nereikalauja daug priežiūros, tačiau visada vadovaukitės atskirų prekių ženklų instrukcijomis. Paprastai, audiniai skalbiami išversti ir naudojama švelni skalbimo programa bei skalbiklis (geriausia muilo pagrindu).

Pirmą kartą rekomenduojama skalbti šaltesniame vandenyje, kitą kartą įprastoje 40-60°C temperatūroje. Galite džiovinti džiovyklėje ir lyginti. Lyginimą galite pagreitinti garindami arba purškdami vandenį.