Paruoškite lovą rudeniui

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Vėsios rudens dienos puikiai tinka leisti su karštos arbatos puodeliu ir lietingą orą už lango pamiršti su knyga ar filmu lovoje. Jaukią atmosferą tomis akimirkomis garantuos daugybė pagalvėlių, šiltų pledų ir galbūt net pūkinių antklodžių.

Taigi pirmyn! Semkitės įkvėpimo iš mūsų patarimų, kaip suteikti savo lovai rudenišką išvaizdą.

Aprenkite miegamąjį rudens spalvomis

Pasinaudokite prislopintų oranžinės, geltonos ir plytų raudonumo atspalvių galia. Jie pasižymi šildančiu poveikiu ir neutralios paletės interjerui gali suteikti jaukumo. Tereikia kelių aksesuarų. Dekoratyvinės pagalvėlės puikiai tinka kaip akcentai. Tačiau harmoningą įspūdį pasieksite derindami su žemės ir smėlio spalvomis.

Įsisupkite į languotus raštus

Languotas raštas, kuris niekada neišeis iš mados, yra rudens sinonimas. Kas galėtų atsisakyti akimirkos su knyga rankose apsigaubus šilta pūkine antklode?Tačiau šachmatinis raštas neturi diktuoti tono visam miegamajam, tiesiog panaudokite jį kelioms mažesnėms pagalvėlėms.

Žaiskite su tekstūromis

Maišykite skirtingas medžiagas. Šiurkštaus audinio ir minkšto velveto ar zomšos kontrastas suteiks interjerui gyvumo ir treniruos jūsų receptorius. Drąsesni žmonės neturi vengti ir ekstravagantiškesnių derinių – lovą papildykite odinėmis pagalvėlėmis, o vietoj lovos užvalkalo, panaudokite avių odą.

Laikas sušilti

Atsisveikinkite su vėsa pasirinkę tinkamas antklodes. Vidutiniškai šiltų antklodžių pluošto tankis yra 300 g/m² ir daugiau. Žinoma, plunksninės ar vilnonės antklodės yra klasika, tačiau alergiškiems žmonėms labiau tiks sintetinio pluošto užpildai. Nuo šalčio taip pat apsaugos aukštos kokybės flanelės arba minkšta mikrofliso patalynė.

Nebijokite sluoksniuoti

Nebijokite sluoksniuoti! Nukritus temperatūrai, palaipsniui didinkite šiltų sluoksnių skaičių. Ant antklodės užklokite vilnonį užvalkalą , taip jūsų lova iš karto atrodys ypač tvarkingai. Tada tiesiog užklokite vilnonį užvalkalą ir daugybę pagalvių, kurios sušildys rudens filmų (ir ne tik) metu.

Pasisemkite įkvėpimo iš šiaurietiškojo „hygge“

Jaukumo, saugumo ir komforto jausmas yra „hygge“ gyvenimo sinonimas, kuris puikiai tinka rudens stiliumi įrengtam miegamajam. Taigi pasidovanokite sau minkštutėlę patalynę ir raminančias prislopintas spalvas. O svarbiausia, nepamirškite kvepiančių žvakių.

Panašūs įkvėpimai