8 patarimai, kaip kūrybiškai papuošti namus kalėdinėmis lemputėmis

Ar kasmet kovojate su krūva susipainiojusių lempučių ir atrodo, kad tobulos dekoracijos egzistuoja tik žurnalų puslapiuose?

Ne viskas turi būti tobula, kad galutinis įspūdis būtų vertas dėmesio. Todėl mes parodysime, kaip panaudoti lemputes, kad net ir susipainiojusios sukurtų nepakartojamai jaukią atmosferą.

Susipainiojo? Puiku!

Jei nesate geriausias girliandų išpainiotojas, tačiau norite įspūdingos šviečiančios dekoracijos, pabandykite girliandas įdėti į vazą ar stiklinį dubenį.

Jei vaza pagaminta iš spalvoto stiklo, galite išgauti įvairių efektų. Taip pat tarp švieselių galite pridėti burbulų ar kankorėžių. Tačiau venkite derinti kelių rūšių dekoracijas. Atminkite, kad svarbiausia – paprastumas.


Ranku darbo šviečiantis advento kalendorius

Su girliandomis lengvai sukursite originalų kalendorių (ne tik) savo vaikams. Tereikia iš spalvotų popierinių kortelių iškirpti temines figūrėles, paženklinti jas skaičiais, o kitoje pusėje užrašyti žinutę kiekvienai dienai.

Jei jaučiatės itin kūrybingi, galite pagaminti 24 mažesnius vokus ir kiekviename jų paslėpti malonią staigmeną. ♥


Tinkama vieta didesniam efektui sukurti

Magišką daugybės lempučių spindesį sustiprinsite apgalvotai pastatę jas priešais langą arba aplink veidrodį, kur blizgantys atspindžiai padaugins lempučių kiekį.

Vakarienės atmosfera

Vakarienė ar vakarėlis žvakių šviesoje gali sukurti šventinę nuotaiką net ir darbo dienos vakarą. Stalui papuošti tiks plonos vielos girliandos, todėl nereikės rūpintis kištukiniu lizdu ar ilgu visur besiplaikstančiu laidu.

Pakabinkite jas

Įspūdingai atrodys ir netradiciniai pakabinami žibintai į kuriuos galite įdėti žvakę arba girliandos su baterijomis. Pavyzdžiui, pastatykite juos virš valgomojo stalo arba pakabinkite tarp kabančių girliandų.

Apšvieskite tamsius kampus

Pakeiskite atmosferą interjere įnešdami šviesos į naujas vietas. Pastatykite žibintus nišose, paslėpkite juos už televizoriaus arba uždėkite ant lentynos ir apšvieskite sieną.

Savo namus pamatysite naujoje šviesoje ir sukursite ypatingą atmosferą.


Ryški žvakių šviesa

Vienas dalykas yra aiškus – jokia lemputė negali pakeisti mirgančios ir šiltos žvakės šviesos. Padidinkite jos poveikį naudodami dizainerių kurtus žvakidžių ir žibintų laikiklius ir nebijokite jų derinti tarpusavyje.

Kalėdinis spindesys: įvairių dydžių ir spalvų žvaigždės

Ar norite, kad su dekoracijomis būtų kuo mažiau darbo, ir vis dėlto trokštate šventinio interjero? Pasitikėkite išbandyta šventine klasika.

Tik išsirinkite stilių, kuris geriausiai tinka jūsų namams. Galite rinktis tradicines masyvias kartonines žvaigždes arba minimalistines detales iš vielos. ♥


Panašūs įkvėpimai