Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Apsilankymas tinklaraštininkės Roksanos svetainėje lauke

Irina Klomp Stanescu
Irina Klomp Stanescu
Bonami Blogger

Nors ir labai mėgsta keliauti, Roksana Ciuchilan prisipažįsta, kad nuo tada, kai gimė vaikai, ji suprato, kad svarbiausia jiems būti visiems kartu. Todėl per pastaruosius metus jie stengėsi išpuoselėti kiekvieną savo namų kampelį. Sodas tapo viena mėgstamiausių vietų, kur dirbdami ar ilsėdamiesi jie gali leisti laiką su mažaisiais.

@Prinlume
– tai ne tik Roksanos kelionių dienoraštis, bet ir vieta, kurioje ji dalijasi akimirkomis, praleistomis su artimaisiais naujai įrengtame sode, kuriame puikuojasi ir Bonami baldai bei aksesuarai.

Praėjusią vasarą persikėlėme vasaros įkarštyje ir nelabai spėjome pasidžiaugti sodu. Buvo baisiai karšta, todėl net neatidarėme langų, jau nekalbant apie sėdėjimą lauke, tačiau šiemet tam ruošėmės iš anksto. Norėjome įrengti vietą, kur galėtume sėdėti visą dieną, tarsi namo tęsinį, bet... lauke.

Svetainės siena stiklinė su didelėmis durimis, kurios atsiveria į sodą. Kadangi didžiąją laiko dalį praleidžiame svetainėje, siekėme ją padidinti ir išplėsti į lauką, į gryną orą. Nesirinkau konkretaus stiliaus, tiesiog norėjau, kad jis būtų kuo labiau atpalaiduojantis ir paprastas.


Tiksliai nežinojome, kaip ir ką pasirinkti, kokį stilių ar spalvinę gamą, tačiau labai aiškiai žinojome, kad mums reikia sodo baldų komplekto, lauko kilimo vaikams žaisti, didžiulio skėčio, kuris saugotų nuo saulės, gultų paplūdimiui ir, žinoma, kepsninės.

Mūsų sodas nėra didelis (greičiau atvirkščiai), tačiau turime nedidelę medinę terasą, kurioje planuojame visus šiuos daiktus pastatyti. Štai nuo to viskas ir prasidėjo – produktus rinkomės neatsižvelgdami į tendencijas ar sezonines spalvas, tiesiog norėjome juos naudoti kuo ilgiau.


Pirmiausia, išsirinkome sodo baldų komplektą su krėslais, sofa ir staliuku. Tiesą sakant, tai buvo vienas pirmųjų dalykų, kuriuos įsigijome persikraustydami. Norėjome, kad sodas būtų paruoštas kuo greičiau. Pasirinkome paprastą baldų komplektą, pagamintą iš šviesios spalvos (šviesiai pilkos) dirbtinio rotango su medinėmis detalėmis.

Vėliau pridėjome lauko kilimą ir pagalvėles.


Taip pat seniai troškau sode turėti vietą, kurioje galėtume degintis, todėl taip pat išsirinkome du medinius sodo krėslus. Man labai patiko jų paprastas dizainas ir tai, kad jas lengva uždaryti / atidaryti ir laikyti.

Andrėjus labai norėjo kepsninės ir grilio priedų rinkinio.


Visus šiuos daiktus (įskaitant kilimėlį ir pagalvėles) galime palikti per naktį lauke, nes jie specialiai skirti naudoti lauke.

Taip pat įsigijome šviečiančių lauko girliandų, kurios padeda sukurti jaukumo vakare bei prie kilimo derančių antklodžių ir pagalvėlių. Netrukus įsodinsime augalų į augalų stovus ir gėlių vazonus. Kieme jau turime keletą mažų medelių, kurie sodui suteikia žalumos, tačiau norėčiau turėti daug gėlių, kurios dar labiau pagyvintų sodo terasą.