-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-15% nuolaida Lovų kategorijai su kodu LABANAKTIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip interjere derinti kordinio velveto sofą

Nors kordinio velveto kelnės jau praeitis, kordinio velveto sofos labai populiarios interjere. Jų minkšta prisiliesti medžiaga ir dryžių tekstūra suteikia jaukumo ir išskirtinumo bet kokiam stiliui. Semkitės įkvėpimo iš mūsų patarimų.

 

Kordinis velvetas tinka minimalistiniam stiliui

Kordinis velvetas puikiai dera prie minimalistinio stiliaus. Pirmenybę teikite paprastoms formoms ir natūralioms medžiagoms. Venkite pernelyg daug dekoracijų. Apstatykite ją minimalistiniais baldais ir dekoracijomis, pavyzdžiui, paprasta siaura komoda arba metaliniu staliuku.

Taip pat virš velvetinės sofos pakabinkite kelis abstrakčius paveikslus. Kad minimalistinė svetainė išsiskirtų, ją papuoškite paprastu vienetiniu kilimu, su pagalvėlėmis ir užvalkalais.

 

Sugrąžinkite sofai jos industrines šaknis

XIX a. kordinis velvetas buvo gamyklų darbininkų, kurie jį mėgo dėl neįtikėtino patvarumo, simbolis. Jis puikiai tinka dėl kontrastų. Minkšta kordinio velveto sofa sušvelnins neapdorotas medžiagas ir formas, todėl sukurs šiltą industrinį įspūdį, tinkantį loftams, taip pat daugiabučiams.

Patarimas! Įsigykite juodos, pilkos arba rudos spalvos sofą ir derinkite ją su juodo metalo ir medienos baldais, industriniais šviestuvais, betoniniu stalu ir dekoracijomis, odiniu arba džiuto kilimu.

 

Suteikite savo svetainei meniškos sielos

Mėgstate atsipalaidavusius interjerus, kupinus spalvų, neįprastų kontrastų ir meno kūrinių? Įsirenkite savo boho stiliaus svetainę. Jos orientyru taps kordinio velveto sofa, nuo kurios atsiskleis nevaržomas spalvų, tekstūrų ir medžiagų derinys. Pamirškite santūrius tonus, spalvos turi žaisti.

Patarimas! Prie sofos pastatykite rotango baldus, macramé dirbinius, spalvingą kilimą, smagius paveikslus bei dekoracijas.

 

Leiskite sofai spindėti

Elegantišką sofą paverskite savo prabangios glamūrinio stiliaus svetainės žvaigžde. Rinkitės iš pudros rožinės, šviesiai mėlynos, kreminės baltos, pilkos ir turkio spalvos. Prie sofos galite pridėti kitos spalvos kordinio velveto pufą.

Patarimas! Palaipsniui sluoksniuokite ir papildykite minkštais kilimais, blizgančiais veidrodžiais ir apšvietimu, drąsiomis tekstūromis ir geometriniais ar gyvūnų raštais, taip pat metalinių spalvų stalais ir vitrinomis.

 

Panašūs įkvėpimai