Kaip sutvarkyti kavos kampelį?

Dažnai pastebime, kad mūsų butą, kad ir kaip stengiamės jį tvarkyti ir palaikyti švarą, užvaldo kasdienybė, todėl jis tampa vaikų žaidimų aikštele, dideliu darbo kambariu, o kartais ir vieta, kur tiesiog padedame daiktus, kol jų prireiks kitą kartą. Ana, veidas už Instagramo profilio ir Ana.in.Mamaland, atskleidė mums, kaip jai pavyko nedidelį buto kampelį paversti tik suaugusiesiems skirta erdve.

Štai kokia Anos istorija...

Kai nusipirkome butą ir pradėjome pirkti baldus, norėjau, kad viskas būtų kuo paprasčiau. Tačiau kai įsikraustai ir iš tiesų gyveni erdvėje, pradedi matyti visus jos privalumus ir trūkumus. Nežinojau, ką daryti su viena tuščia vieta už valgomojo stalo, ir ji man trukdė. Kai turi vaikų, butas dažnai atrodo kaip vaikų žaidimų aikštelė, todėl nusprendžiau vieną kampelį skirti tik suaugusiesiems - kavai ir kokteiliams.
Sumanymas buvo pastatyti komodą, kurios vienoje dalyje bus alkoholiniai gėrimai ir taurės, o kitoje - viskas, ko reikia pirmajam rytiniam gėrimui, mėgstamai kavai, paruošti.

Komodos paieškos nebuvo lengvos

...nes esu perfekcionistė ir viskas turi būti prasminga. Mūsų virtuvė yra balto ąžuolo derinio, o valgomojo stalas - akacijos medienos. Ieškojau komodos, ant kurios nebūtų kito medžio atspalvio. Puikią radome Bonami, ji beveik identiška virtuvės, o jos matmenys puikiai atitinka ir papildo tą tuščią erdvę, kuri man trukdė.

Kalbant apie vietą...

Dešinėje dalyje puikuojasi stiklinės ir alkoholiai gėrimai, kaip ir įsivaizdavau. Atvira lentynėlė skirta padėkliukams, kurie turėtų būti visada po ranka, o kairėje pusėje – įvairioms kavos rūšims, kavos aparato filtrams. Du stalčiai skirti smulkmenoms, pavyzdžiui, staltiesėms ir servetėlėms, o viršutiniame stalčiuje, kuris šiuo metu yra mano mėgstamiausia dalis, – puodeliams.

Susikurkite sau patinkantį kampelį

Jei kavos ir kokteilių kampelis ne jums, pagalvokite apie savo kampelį, kuris džiugins kiekvieną kartą, kai mėgausitės mėgstama veikla. Galbūt tai kampelis skaitymui, žaidimams, pasidaryk pats tipo projektams. Galimybių yra begalė, o Bonami gali padėti jas įgyvendinti.

Panašūs įkvėpimai