-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Modernus kotedžas Kelimanio kalnų širdyje

Irina Klomp Stanescu
Irina Klomp Stanescu
Bonami Blogger

Kotedžas Haita Land įkūnija viską, ko norime iš namų kalnuose: nepakartojamas vaizdas ir kelias į kalnus, modernaus stiliaus mediena ir minimalistinis interjeras.

Semkitės įkvėpimo iš šio namelio Rumunijos kalnuose!

Būtiniausi elementai pasirinktam stiliui

„Medis, akmuo ir betonas dominuoja apibrėžiant paprastas formas kalnuose. Į slėnį atsiveriantis langas tampa centriniu kompozicijos elementu. Jis sugeria vaizdus viduje ir išorėje bei sukuria medienos ir augmenijos derinio paženklintas optines iliuzijas.

Atkreipkite dėmesį į medieną visuose interjero elementuose. Ji įrėmina gamtos vaizdus.”
wood interior

wood interior

Kaip sukūrėte tokią jaukią atmosferą?

„Kompozicija orientuota į kontrastą tarp medienos šilumos ir juodos spalvos neutralumo balduose, detalėse, apšvietime ir vertikaliuose radiatoriuose. Prie jų derinami baltos, geltonos ir pilkos spalvos akcentai.

Erdvumą taip pat sukuria medinės lubos, kurios ne tik išlaiko stogo formą, bet ir sujungia visas namo funkcijas.”

Bonami gaminiai interjere

„Bonami gaminius rinkomės ne tik norėdami užbaigti kotedžo spalvų paletę, bet ir dėl paprastų, švarių, skandinaviškai atrodančių linijų bei kokybiškų medžiagų. Beje, kiekvieną kotedžo kampelį norėjome papildyti kažkuo nauju.

Svetainei pasirinkau žaidimus, pagalves ir antklodes, miegamajam nedidelį kilimėlį, kuris atrodo taip, tarsi būtų sukurtas pagal užsakymą būtent šiam kambariui, o vonios kambariui veidrodį su mediniu rėmu, kuris puikiai derėjo su esamu dekoru.”

iš Bonami

iš Bonami

Ką keistumėte?

Terasą dekoruotume taip, kad ji taptų tikra poilsio vieta net ir vėsiomis dienomis. Tikriausiai ją uždengtume ir sukurtume daugiau sėdimų vietų su kėdėmis ar gultais.