20% nuolaida užsakymams virš 200 EUR | Kodas: MINUS20 →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Natūralaus minimalistinio stiliaus Kalėdų eglutė

Šių metų kalėdinių dekoracijų tendencija yra atsigręžimas į gamtą, įkvėptas minimalistinio šiaurietiško stiliaus. Čia pirmenybė teikiama natūraliai išvaizdai, o ne perdėtam puošnumui, o jaukumas dera su kokybiška meistryste ir medžiagomis.

Pasisemkite įkvėpimo iš žavių ir originalių dekoracijų bei bumbulų bei jų tarpusavio dermės. Su šiais papuošimais, rezultatas bus maloniai neįpareigojantis, tačiau šventiškas.

Paprastumas – pirmiausia

Tai pasakytina ir apie medžiagų papuošimams bei dekoracijoms pasirinkimą. Venkite bet kokių plastikinių dekoracijų, žėrinčių blizgučių ir pernelyg ryškių spalvų. Kita vertus, tiks medienos, šiaudų, audinio, popieriaus ar stiklo dirbiniai.

Be to, šios natūralios medžiagos niekada neišeis iš mados. Taigi, kai po kelerių metų jas vėl ištrauksite iš dėžės, jos vis dar atrodys stilingai.

Neutralios ir žemės spalvos

Spalvų paletę natūraliai lemia medžiaga iš kurios pagamintos jūsų dekoracijos. Taigi, dažniausiai rinkitės neutralius smėlio ar kreminės spalvos tonus arba žemiškesnius rudos ar plytų spalvos atspalvius.

Nebijokite šen bei ten pakabinti ryškesnį akcentą, kuris atgaivins visumą. Tiks pavyzdžiui, tamsiai mėlyna, aukso ar raudona spalva. Viskas priklauso nuo jūsų skonio.

Rinkitės subtilias detales

Minimalizmas toli gražu neturėtų būti nuobodus. Būtent mažiausios ir netikėtos detalės jį padaro ypatingą.

Pavyzdžiui, puikiai tinka medinės dekoracijos su aksomu arba žaismingos su mielomis iliustracijomis. Paprasti mediniai nameliai puikiai pakeičia klasikinį kalėdinių prakartėlių rinkinį po eglute.

Derančios dovanos

Dovanas įvyniokite į minimalistinį dovanų popierių, kuris derėtų prie eglutės papuošimų. Garantuojame, kad Kalėdų išvakarėse visuma atrodys stebuklingai.

Šventinė nuotaika visame kambaryje

Šventinę nuotaiką išlaikykite visame kambaryje: nepamirškite dekoracijų padėti ant palangės, stalo ar komodos. Rinkitės vienspalvius švelnių spalvų elementus, kurie dėl savo paprastumo trauks akį.