Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Patarimai ir idėjos kaip sutvarkyti vonios kambarį

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Net griežto minimalisto vonios kambarys neapsieina be šampūnų, muilų ir įvairiausių kasdienės odos priežiūros priemonių. Tačiau kaip sutvarkyti vonios kambarį, kuriame gausu losjonų, kremų ir kitų būtiniausių priemonių?

Nesijaudinkite! Tiesiog naudokite tinkamus vonios kambario organizatorius ar priedus ir kiekvienas vonios kambarys taps įspūdinga kūno ir sielos oaze.

Derinkite

Įvairios dėžutės, muilinės ir rankšluosčių laikikliai bus vonios kambario pagrindas. Kad visuma atrodytų tvarkingai, svarbu jų tekstūrą ir spalvą suderinti su vonios kambario elementais. Tačiau nebijokite tvirtesnes medines detales derinti su minimalistiniais vonios kambario aksesuarais.

Naudokite (ne)permatomas dėžutes

Kad būtų lengviau orientuotis ir tvarkytis, dažniausiai naudojamus tualeto reikmenis padėkite taip, kad jie būtų lengvai pasiekiami, ir suskirstykite juos į talpyklas pagal kiekvieną procedūrą. Medinius šepetėlius ar vatos diskelius galite eksponuoti permatomame vonios kambario organizatoriuje, o ne tokias išvaizdžias kosmetikos pakuotes paslėpkite vonios kambario krepšyje. Taip įvairūs buteliukai neblaškys dėmesio.

Rinkitės vandeniui atsparias detales

Drėgnoje aplinkoje pirmenybę teikite drėgmei atsparioms medžiagoms. Niekada nesuklysite pasirinkę vonios kambario aksesuarus, pagamintus iš stiklo, keramikos ar metalo. Jei norite suteikti erdvei daugiau jaukumo, naudokite medinius ar pintus vonios kambario krepšius iš bambuko ar rotango. Medžiagines dėžutes lengva plauti ir jas galima žaismingai priderinti prie vonios kambario interjero.

Nepamirškite makiažo organizatoriaus

Specialūs makiažo organizatoriai užtikrina tvarką. Rinkitės pagamintus iš aukštos kokybės plastiko, kuriuos ne tik lengva plauti, bet jie ir nepraranda spalvos. Papuošalų lentynėlės yra ne tik praktiškas aksesuaras, bet ir stilinga vonios kambario puošmena.

Išnaudokite tuščias vietas

Saugojimo vietos niekada nebus pakankamai. Ypač mažuose vonios kambariuose. Naudodami siaurą vonios kambario lentyną, galėsite išnaudoti kiekvieną centimetrą. Joje patogiai tilps jūsų gausus kosmetikos rinkinys ir valymo priemonės. Be to, ji mobili, todėl ją lengva perkelti arba išstumti.

Lentynos (net be gręžimo)

Dėl siurbtukų pagrindu pagamintos lentynos ją pritvirtinti galima be gręžimo. Tiesą sakant, dėl savaiminio fiksavimo sistemos jos pritvirtinimas prie sienos užtruks vos kelias sekundes. Taigi, norint veiksmingai ir efektyviai sutvarkyti vonios kambarį, jums iš tiesų reikia tik minimalių pastangų.