spalio 7-10 dienomis | 20% nuolaida su kodu NAMAI20*Galioja perkant prekių už 125 EUR ir daugiau, išskyrus prekes, kurioms nuolaida jau pritaikyta ir atrinktus produktus.

spalio 7-10 dienomis | 20% nuolaida su kodu NAMAI20*Galioja perkant prekių už 125 EUR ir daugiau, išskyrus prekes, kurioms nuolaida jau pritaikyta ir atrinktus produktus.

Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Patarimai ir idėjos kaip sutvarkyti vonios kambarį

Net ir griežto minimalisto vonios kambarys neapsieina be šampūnų, kvapnių muiliukų ir kasdienei odos priežiūrai skirtų niekučių. Tačiau kaip sutvarkyti vonios kambarį, kai turite įvairiausių losjonų, kremų ir kitų būtiniausių daiktų?

Nesijaudinkite. Vos keletas krepšių ir kitų vonios reikmenų kiekvieną vonios kambarį pavers įspūdinga oaze kūnui ir sielai.

1. Aksesuarus derinkite su santechnika

Vieni iš svarbiausių vonios kambario aksesuarų yra įvairios dėžutės, muilinės ir rankšluosčių laikikliai. Norint, kad visa erdvė atrodytų tvarkingai, svarbu atkreipti dėmesį į jų tekstūrą, spalvą bei derinti su vonios santechnikos elementais. Jei vonios kambaryje vyrauja medienos masyvo elementai, minimalistiniai vonios kambario aksesuarai suteiks erdvei lengvumo įspūdį.

2. Naudokite (ne)permatomas dėžutes

Dažniausiai naudojamus tualeto reikmenis laikykite pasiekiamoje vietoje, ir juos suskirstykite pagal tai, kokią funkciją atlieka. Pavyzdžiui, medinius ausų krapštukus ar vatos diskelius makiažui valyti galite laikyti permatomoje dėžutėje, o negražią kosmetikos pakuotę paslėpti krepšelyje.

3. Pasirinkite (vandeniui) atsparius daiktus

Patalpoje, kuri dažniausia yra drėgna, pirmenybę teikite drėgmei atsparioms medžiagoms. Naudodami stiklinius, keramikinius ar metalinius vonios kambario aksesuarus niekada nesuklysite. Jei norite, kad vonios kambarys būtų jaukesnis, tai pasieksite mediniais ar pintais krepšeliais. Geriausia rinktis pagamintus iš bambuko ar ratano.

4. Nepamirškite dėžutės makiažui

Specialios dėžutės makiažui užtikrina, kad visos jūsų makiažo priemonės būtų ne tik tvarkingai sudėtos, bet ir nepamirštos. Patariame rinktis kokybišką plastiką, kurį plauti paprasta ir jis nesitepa. Papuošalų stovai yra ne tik praktiškas aksesuaras, bet ir pasitarnaus kaip stilinga vonios kambario puošmena.

5. Išnaudokite kiekvieną centimetrą

Vietos daiktams niekada nebus per daug. Ypač mažuose vonios kambariuose. Įsigyję siaurą vonios lentyną būsite tikri, kad išnaudosite kiekvieną centimetrą. Joje patogiai tilps kosmetikos ir valymo priemonės. Be to, ją paprasta perkelti iš vienos vietos į kitą.

6. Įmontuokite lentynas (net ir be gręžimo)

Vonios kambarys be lentynų, kurios talpina visas kūno priežiūros priemones, yra neįsivaizduojamas. Savaime prilimpančios lentynos su siurbtukais puikiai tiks tada, kai nenorite nieko gręžti. Tokių lentynų tvirtinimas prie sienos užtruks vos kelias sekundes. Patogus vonios kambarys neturi reikalauti per daug darbo!

Daugiau patarimų ir idėjų vonios kambariui rasite čia