20% nuolaida užsakymams virš 200 EUR | Kodas: MINUS20 →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Skandinaviško stiliaus dekoracijos

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Dėl spartaus miesto gyvenimo, namuose dažnai trokštame ramybės ir harmonijos. Grakštus ir minimalistinis skandinaviško stiliaus įkvėptas interjeras padės nusiraminti ir paleisti susikaupusį stresą.

Padėsime išsirinkti ir suderinti skandinaviško stiliaus dekoracijas, kad jūsų interjeras atrodytų ne tik tvarkingas, bet ir jaukus.

Visada rinkitės kokybę, o ne kiekybę. Rinkitės mažiau dekoracijų. Neužgriozdinkite erdvės. Vietoj to, investuokite į tuos daiktus, kurių tikrai norite.
Skandinaviškame interjere puikiai atrodo natūralūs elementai. Venkite dirbtinių medžiagų ir vietoj jų rinkitės aksesuarus ir dekoracijas iš medienos, akmens, keramikos, lino, džiuto, vilnos ar avikailio.
Laikykitės pagrindinės spalvų paletės, kurią skandinaviškame stiliuje sudaro neutralūs smėlio, šviesiai pilkos ir baltos spalvos atspalviai. Tiesiog leiskite šen bei ten išryškėti kontrastingos spalvos akcentui.
Per daug neeksperimentuokite su formomis ir keliais skirtingais raštais. Minkštos, švarios linijos ir paprastumas geriausiai atsiskleidžia skandinaviškame interjere. Ir atvirkščiai, derinant tekstūras ir medžiagas, interjerui suteiksite reikiamo gylio ir jaukumo.
Nors skandinaviškas interjeras turėtų būti kuo minimalistiškesnis ir neperkrautas, jame vis tiek daug dėmesio skiriama jaukumui. Suteikite „hygge“, pasirinkdami jaukumą suteikiančius aksesuarus. Tai gali būti vilnonė antklodė, pagalvėlės ar net daug žvakių.