Bonami dienos iki 50 % | Griebkite nuolaidą →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Vasara

Jei pavasarį skaičiuojami pirmieji pumpurai, tai vasarą skaičiuojami prisiminimai iš atostogų. Ar kada galvojote apie kelionę po Europą? O gal šiemet vasarą leisite lietuviškajame pajūryje? Bet kokiu atveju - būtina pasiruošti.

Idėjos!

Poilsis kaime ar sode...

Vasara - puikus metas pabėgti iš miesto, atsipūsti nuo darbų ir susitelkti poilsiui. Tam puikiai tiks jaukus, ramus, gamtos malonumų kupinas kaimas ar sodas. Nepaslaptis, kad vasarą sodybos atgyja! Šašlykų kvapas, ilgi, šilti vakarai ir paukščių giesmės rytais vilioja gamtos ir ramybės mėgėjus laiką paleisti būtent taip. Nesvarbu, ar lankysite senelius kaime, ar su draugais nuomuositės sodybą prie ežero poilsiui, pasirūpinkite tinkama, jaukia atmosfera ir vasaros priedais.

Sodyboje tikrai norėsite pasilepinti grilio teikiamais malonumais, tad nepamirškite reikalingų įrankių ir priedų, indų, bei serviravimo reikmenų. Jei sugalvosite surengti pikniką lauke, pasirūpinkite skėčiu nuo saulės bei paklotu. Laikui prie ežero reikės rankšluosčių, gulltų ar vandens pramogoms skirtų priedų.

Nuotykių ir kelionių dvasia namuose

Galbūt šiais metais nusprendėte, kad jūsų namams reikia pokyčių ir atidėjote atostogų užsienyje planą? Viskas gerai, vasara tikrai nesugadinta!

Išeitis visuomet yra, ir tiesą pasakius, jums net nereikia išeiti iš namų, kad pasijustumėte kaip egzotiškose atostogose.

Graikija gali nesunkiai atkeliauti į jūsų virtuvę - tiesiog užtieskite staltiesę su raštais, pridėkite baltos ir mėlynos spalvos lėkštes ir iškart pasijusite kaip Rodo salos restorane!

Ar labiau ilgitės Ispanijos Viduržemio jūros saulės ar Antalijos paplūdimių? Padėkite savo gultą saulėje ir patiekite sangriją spalvingais raštais dekoruotose taurėse! Vakare mėgaukitės makaronais ar autentiška pica tarsi Itališkame šeimos restorane, Romos ar Milano gatvėse. Adresas: pas jus kieme!