Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip suplanuoti geriausią mergvakarį

Mergvakaris – svarbi diena, kuriai reikia ne tik puikių draugių, bet ir kruopštaus pasiruošimo. Nuo ko pradėti? Pirmiausia, pasitarkite su nuotaka, ar ji svajoja apie veiksmo kupiną ar veikiau ramesnį mergvakarį.

O tada metas pasirinkti dieną, vietą ir veiklą. Mielai padėsime jums tai padaryti! Paruošėme žaidimų, dekoracijų, dovanų idėjų ir patogų darbų sąrašą, kad nieko nepamirštumėte ir jūsų mergvakaris būtų tikrai išskirtinis.

Mergvakaris toks, kokio nori būsima nuotaka.

Mergvakaris toks, kokio nori būsima nuotaka.

Mergvakario veikla

Ji tuokiasi tik kartą, tad tegul mergvakaris būna įsimintinas! Į mergvakarį gali būti įtraukta viena, bet drąsiai galite užsiimti dešimčia skirtingų veiklų. Tik nuo jūsų priklauso, kiek laiko ir pinigų norite investuoti į mergvakarį. Toliau išvardytos veiklos gali tapti įkvėpimu turiningai vienos dienos ar savaitgalio programai.

1 IDĖJA mergvakariui: glampingas

Įsivaizduokite naktį elegantiškai įrengtose palapinėse su moderniais patogumais ir boho stiliaus akcentu. Ką manote apie mergvakarį glampinge su rytine joga, popietiniu žygiu ir vakariniu laužo po žvaigždėmis deriniu.

Ieškote originalaus mergvakario apgyvendinimo? Išbandykite glampingą.

Galite išsinuomoti glampingo stovyklavietę arba susikurti laikiną stovyklavietę savo sode.

2 IDĖJA mergvakariui: degustacija virš debesų

Pakilkite virš žemės ir kulinariniais šedevrais mėgaukitės tiesiog debesyse. Ar gal jums labiau patinka restoranai ant žemės? Pietaukite restorane su įspūdingu vaizdu arba pasikvieskite virtuvės šefą į savo namus, kad šis pagamintų maistą jūsų virtuvėje.

3 IDĖJA mergvakariui: tylioji diskoteka

Mėgstate šokti? Į savo mergvakario dienotvarkę įtraukite tyliąją diskoteką. Eikite į miestą arba surenkite ją namuose. Paprastai, ši veikla reikalauja specialių belaidžių ausinių. Tačiau tai galite padaryti ir pigiau. Tegul kiekviena klausosi savo mėgstamiausių dainų ir pagal jas šoka.
Tylioji diskoteka, tai – nauja tendencija, kuri jūsų mergvakarį pavers iš tiesų nepamirštamu.

Tylioji diskoteka, tai – nauja tendencija, kuri jūsų mergvakarį pavers iš tiesų nepamirštamu.

4 IDĖJA mergvakariui: lauko kinas

Vasaros kinas sukuria stebuklingą atmosferą ir sujungia namų jaukumą su lauko romantika. Ši patirtis puikiai tinka mergvakariui, nes mėgstamais filmais mėgausitės lauke, apsuptos draugių ir patogiai įsitaisiusios pledų jūroje.

Suplanuokite ramesnį mergvakarį ir mėgaukitės vasaros kino teatru.

Mėgaukitės mėgstamu filmu su draugėmis, nesvarbu, ar tai romantinis, ar siaubo filmas, o gal pašėlusi komedija.

5 IDĖJA mergvakariui: kelionė į užsienį

Kartu keliaukite prie jūros ir ten, kur šilta. Šiais laikais nuskristi į šiltus kraštus galite vos už keliasdešimt eurų. Populiariausios mergvakario kryptys: Barselona, Amsterdamas, Budapeštas, Paryžius, Roma, Milanas, Venecija, Malaga ir Londonas.

6 IDĖJA mergvakariui: sveikatingumo savaitgalis

Įtemptu priešvestuviniu laikotarpiu sveikatingumo savaitgalis ne tik nuotakai suteiks galimybę trumpam sustoti ir atsipalaiduoti nuo streso. Sveikatingumo kurortuose siūlomos įvairios paslaugos: masažai, SPA procedūros, detoksikacijos programos ir kita fizinę bei psichinę sveikatą stiprinanti veikla. Taip praleistas savaitgalis sustiprins nuotakos ir dalyvių ryšį ir paliks malonius prisiminimus, kuriuos prisiminsite dar ilgai po vestuvių.
Švęsti mergvakarį užsienyje yra daugelio merginų svajonė.

Švęsti mergvakarį užsienyje yra daugelio merginų svajonė.

7 IDĖJA mergvakariui: iškyla parke

Nuotaka norėtų ramesnio mergvakario? Surenkite jai nepamirštamą iškylą parke arba sode. Toks mergvakaris leis jums geriau pažinti viena kitą prieš vestuves, pabendrauti ir galbūt patikslinti pasiruošimą vestuvėms. Iškylą galite paįvairinti mėgstamais mergvakario žaidimais.

Suplanuokite mergvakario vakarėlį parke ir pasimėgaukite ramia iškyla.

Iškylą galite suplanuoti beveik bet kuriame miesto parke.

8 IDĖJA mergvakariui: grilio vakarėlis sode

Su mergvakariu susijęs sodo vakarėlis turi neabejotino žavesio, nes jo tema gali būti bet kokia. Galbūt nenorite griežtos darbotvarkės, o tik gryno oro, žydinčio sodo ir ant grotelių kepto maisto. Galite įtraukti daugybę veiklų, pavyzdžiui, vasaros kiną, karaokę ar mergvakario žaidimus.

Mergvakarį galite paversti vakarėliu sode.

Idealiai tinka nuotakoms, kurios nori ramesnio mergvakario.

9 IDĖJA mergvakariui: gražinimosi diena

Ar žinojote, kad su draugėmis galite išsinuomoti grožio saloną ir ten karališkai pasilepinti? Į moterišką popietę ar vakarą paprastai įeina užkandžiai ir gėrimas bei kosmetologo, manikiūro ar pedikiūro specialisto ar net kirpėjo paslaugos. Kiek norite naudotis salono paslaugomis, sprendžiate pačios.

10 IDĖJA mergvakariui: kvepalų, kosmetikos ar papuošalų gamyba

Kaip vienu šūviu nušauti du zuikius? Mergvakaris ir dovana nuotakai viename! Surenkite nuotykių kupiną popietę su merginomis ir kartu nueikite į kvepalų, kosmetikos ar papuošalų gamybos dirbtuves. Nuotaka iš dirbtuvių išsineš ne tik gražų suvenyrą, bet ir originalią, jos skonį atitinkančią dovaną.
Burbuliukai, manikiūras ir būrys draugių. Toks mergvakaris nuotakai tikrai patiks.

Burbuliukai, manikiūras ir būrys draugių. Toks mergvakaris nuotakai tikrai patiks.

11 IDĖJA mergvakariui: pabėgimo kambarys

Ieškote įdomesnių nei užduoti klausimus ar atlikti užduotis mieste veiklų? Apsilankykite pabėgimo kambaryje! Pasinerkite į paslapčių sprendimą, galvosūkių įminimą ir paslėptų užuominų ieškojimą ir ištrūkite iš kambario per ribotą laiką.

12 IDĖJA mergvakariui: išvyka į kalnus ir užmiestį

Jūsų nuotaka nelabai mėgsta laukinius vakarėlius? Vietoje klasikinio mergvakario suplanuokite nuotakai kelionę į kaimą ar kalnus.
Ramesnis mergvakaris gali būti kelionė, kurios metu susipažinsite su savo šalies grožiu.

Ramesnis mergvakaris gali būti kelionė, kurios metu susipažinsite su savo šalies grožiu.

13 IDĖJA mergvakariui: vyno degustacija

Ar nuotaka mėgsta vyną? Suplanuokite jos mergvakarį vyno regione su ekskursija po vyno daryklas ir vyno degustacija.

14 IDĖJA mergvakariui: eikite pas būrėją

Nesvarbu, ar mėgstate ezoteriką, ar skeptiškai žiūrite į skaitymą iš kortų, tikrai turėsite ką aptarti vėliau prie vyno taurės.

Ar nuotaka mėgsta vyną? Nusiveskite ją į vyno degustaciją.

15 IDĖJA mergvakariui: vakarėlis valtyje

Jei kaina nesvarbi, suorganizuokite visos dienos vakarėlį laive. Šokite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės nuostabiais vaizdais gurkšnodami mėgstamus gėrimus. Turėsite visą deną tik sau. Ieškote pigesnės alternatyvos? Užsisakykite valandos trukmės kruizą.
Nuotaka mėgsta pasiplaukiojimus?

Nuotaka mėgsta pasiplaukiojimus?

Ji bus sužavėta mergvakariu laive.

Ji bus sužavėta mergvakariu laive.

16 IDĖJA mergvakariui: šokio pamokos

Ar pavargote sėdėti prie stalo, kalbėtis ir žiūrėti viena į kitą? Nueikite į šokių pamoką ir pasipraktikuokite keletą judesių savo vestuvių diskotekai. Šokių mokyklos dažnai siūlo ne tik klasikinius šokius, bet ir bachata ar salsa. Toks mergvakaris sužavės bet kurią nuotaką, kuri mėgsta judėti ir linksmintis.

17 IDĖJA mergvakariui: vakarėlis prie baseino

Ar mergvakarį planuojate vasarą? Surenkite vakarėlį prie baseino su gėrimais, pripučiamais plaustais ir vasarišku grojaraščiu. Tokias pramogas įvertins bet kuri nuotaka, mėgstanti linksmintis ir leisti laiką lauke.

Vasaros mergvakariai puikūs tuo, kad jais galima mėgautis lauke prie vandens.

Pripučiami plaustai turi būti kiekviename baseino vakarėlyje, ne tik mergvakaryje.

17 IDĖJA mergvakariui: jogos stovykla

Planuojate mergvakarį visam savaitgaliui? Jei ieškote ko nors, kas padėtų atsipalaiduoti ne tik kūnui, bet ir protui, pagalvokite apie jogos stovyklą? Jei jūsų nuotaka mėgsta jogą arba yra dvasinga, tokį mergvakarį ji įvertins labiau nei šurmulio kupiną naktį naktiniame klube. Be to, jogos iškylą galite derinti su kitomis mūsų sąraše išvardytomis veiklomis, pavyzdžiui, pikniku ar žygiu į gamtą.

18 IDĖJA mergvakariui: sušių gamybos pamoka

Sušių gaminimas, tai – menas, kurį turėtų įvaldyti kiekviena nuotaka. Žinoma, juokaujame. Tačiau tai nekeičia fakto, kad sušių gamybos pamokos iš tiesų yra labai smagios. Beje, ar žinojote, kad vasabis, kuris patiekiamas su suši, laikomas afrodiziaku?
Jogos stovykla gali būti būtent tai, ką būsima nuotaka įvertins pasirengimo prieš vestuves metu.

Jogos stovykla gali būti būtent tai, ką būsima nuotaka įvertins pasirengimo prieš vestuves metu.

19 IDĖJA mergvakariui: pusryčiai

Mergvakarį pradėkite nuo ko nors itin malonaus. Kartu eikite į vėlyvuosius pusryčius! Prie mimozos taurės pristatykite nuotakai mergvakario planą arba įteikite jai dovaną. Jei ieškote nebrangaus sprendimo, surenkite vėlyvuosius pusryčius namuose. Jei dalyviai vieni kitų nepažįsta, vėlyvieji pusryčiai namuose, ne tokioje oficialioje aplinkoje, bus tikrai puikus būdas susipažinti.

Vėlyvuosiuose pusryčiuose neturi trūkti nei sūrių užkandžių...

...nei ko nors saldaus.

20 IDĖJA mergvakariui: patyrimų kupina diena

Jei norite surengti tikrai ypatingą mergvakarį savo draugei ar seseriai rinkitės skrydį karšto oro balionu, šuolį su virve ar net tandeminį skrydį parasparniu.

10 žingsnių, kaip suorganizuoti nepamirštamą mergvakarį

Mergvakario organizavimas reikalauja kruopštaus planavimo ir dėmesio detalėms. Štai 10 patarimų, kurie padės užtikrinti, kad visi, ypač nuotaka, būtų patenkinti:

  • Pradėkite planuoti iš anksto. Pradėkite planuoti likus keliems mėnesiams iki šventės, kad visi svečiai galėtų dalyvauti.
  • Sužinokite nuotakos pageidavimus. Ar ji pageidauja ramesnės šventės, ar siautulingo vakarėlio.
  • Nuspręskite dėl biudžeto. Nustatykite visiems dalyviams tinkamą biudžetą ir pasistenkite jo laikytis.
  • Pasirinkite tinkamą datą. Pasirinkite datą, kuri tiktų visoms dalyvėms, geriausia, likus kelioms savaitėms iki vestuvių.
  • Sudarykite svečių sąrašą. Kartu su nuotaka sudarykite svečių sąrašą, kad nepamirštumėte nė vieno svarbaus žmogaus.
  • Pasirinkite šventės temą ar stilių. Tema gali suteikti šventei ypatingumo ir palengvinti dekoracijų, aprangos ir veiklos pasirinkimą.
  • Rezervuokite šventės vietą. Nesvarbu, ar nuspręsite rengti šventę restorane, namuose, ar kažkur išvykti, kuo greičiau rezervuokite šventės vietą.
  • Suplanuokite veiklas. Suplanuokite įvairią veiklą ir žaidimus, kurie būtų tinkami visiems dalyviams ir atspindėtų nuotakos pomėgius.
  • Paruoškite nenumatytų atvejų planą. Turėkite parengtą planą B, jei dėl oro sąlygų ar kitų aplinkybių sutriktų pirminiai planai.
  • Pagalvokite apie smulkmenas. Pagalvokite apie mažas detales, pavyzdžiui, dovanas svečiams, ypatingas staigmenas nuotakai ir aksesuarus, kurie šventę pavers įsimintina patirtimi.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas organizuoja nuotakos mergvakarį?

Paprastai tai būna pamergė arba artimiausia nuotakos draugė. Ji geriausiai pažįsta nuotaką ir gali suplanuoti renginį, kuris atspindėtų jos asmenybę ir norus.

Kas moka už nuotakos mergvakarį?

Tradiciškai mergvakario išlaidas padengia renginio dalyviai, o ne nuotaka. Dažnai išlaidos padalijamos lygiomis dalimis visiems dalyviams, išskyrus nuotaką.

Koks yra idealus mergvakario svečių skaičius?

Idealus svečių skaičius priklauso nuo šventės tipo ir nuotakos pageidavimų. Paprastai tai būna mažesnė, intymesnė artimų draugų ir šeimos narių grupė, dažniausiai nuo 5 iki 15 žmonių. Svarbu, kad nuotaka galėtų mėgautis visų susirinkusiųjų draugija.