Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

4 patarimai, kaip sukurti stilingą rašymo lentą

Rašymo lenta – nepakeičiama darbo kambaryje. Pirmiausia, ji praktiška: ją galima naudoti kaip kanceliarinių priemonių stovą, užsirašyti adresus ar kontaktinius duomenis bei dienos darbus.

Ne mažiau svarbi jos funkcija yra įkvėpti siekti svajonių ar planuoti projektus.

Rašymo lenta pagal jūsų stilių

Pirmiausia, rašymo lentą rinkitės tokią, kuri atitiktų jūsų darbo vietos stilių. Galite rinktis minimalistinę, magnetinę, akį traukiančią medinę arba klasikinę kamštinę.

Priedai, kad rašymo lenta būtų funkcionalesnė

Savo rašymo lentą patobulinkite įvairiais papildomais priedais, taip jis bus dar funkcionalesnė. Pridėkite lentyną ar kabliukus, kad galėtumėte pakabinti tai, ko reikia, arba pakabinamą puodelį ar krepšelį, kur galėtumėte laikyti smulkesnius daiktus, pieštukus ar kitus reikmenis.

Stiliui ir atmosferai sukurti – lemputės

Jei norite savo rašymo lentai ir darbo kampeliui suteikti jaukumo ir kūrybiškumo, įkomponuokite girliandas arba nedidelę lempą. Ypač (bet ne tik) pilkomis dienomis rašymo lenta atrodys itin nuotaikingai.

Gaminiai

Pridėkite augalų

Augalai jūsų rašymo lentai suteiks energijos. Žalia spalva taip pat teigiamai veikia pavargusias akis. Įspūdingi ir ypač mažai priežiūros reikalaujantys augalai yra, pavyzdžiui, tilendijos, kurioms nereikia jokio dirvožemio ir kurias galite tiesiog pakabinti. Žinoma, puikiai atrodys bet koks augalas (net dirbtinis!).