Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

6 patarimai, kaip sukurti jaukumą miegamajame

Miegamasis yra vieta, kur pradedame ir baigiame dieną. Šiame kambaryje norime jaustis patogiai, atsipalaiduoti. Ir tam reikia visai nedaug – patogi lova, natūralių medžiagų patalynė, nuotaiką kuriantis apšvietimas ir keletas dekoracijų, pabrėžiančių viso interjero atmosferą.

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų paprastų patarimų, ir kurkite jaukumą savo miegamajame.

Pasirinkite lovą su galvūgaliu

Iš pirmo žvilgsnio taip gali neatrodyti, tačiau galvūgalis turi daug privalumų. Jis ne tik padės kurti jaukumą ir norimą atmosferą, bet ir:

• Suteiks saugumo jausmą
• Izoliuos galvos sritį nuo šaltos ir kietos sienos
• Apsaugos sieną nuo apdaužymų ar išterliojimo
• Tarnaus kaip komforto suteikiantis atlošas žiūrint filmus at skaitant knygas.
Mūsų patarimas
Ar dabartinė lova jums vis dar tinka? Norimą galvūgalį galite įsigyti atskirai. Taip pat galite pasirinkti medžiagą ir spalvą, kuri geriausiai tiktų jūsų miegamojo stiliui.

Jauki, natūrali patalynėLininė patalynė, turinti daug puikių savybių, yra ideali investicija į ateitį.

• Puikiai praleidžia orą, tad leis odai kvėpuoti
• Efektyviau nei medvilnė sugeria drėgmę
• Greitai išdžiūsta
• Yra hipoalerginė
• Linų pluoštas yra itin tvirtas ir ilgaamžis
Skalbiant nesusidėvi, bet tampa minkštesnė ir malonesnė liesti.

Natūralūs pluoštai padės sukurti jaukią, malonią ir ramybe alsuojančią atmosferą. Taip pat siūlome rinktis švelnias ir raminančias spalvas ir atspalvius.

Papuoškite miegamąjį dekoracijomis

Nors miegamajame geriau išlaikyti ramybę ir paprastumą, be aksesuarų jis atrodytų beasmenis ir šaltas. Todėl jie yra svarbus elementas, padedantis sukurti jaukumą. Pasirinkite miegamojo dekoracijas, kurios derės pagal spalvą ir stilių.

Ypač tinka neutralios spalvos ir prislopinti atspalviai, kurie veikia raminančiai. Nieko nesugadinsite įdomia vaza, statulėle ar įrėmintu paveikslu, su kuriuo jus sieja asmeninis ryšys. Taip pat galite pasitelkti erdvę atskiriančias pertvaras, kurios sukurs ypatingą jaukumo jausmą.

Jaukus, romantiškas apšvietimas

Šviesos vieta ir intensyvumas turi įtakos bendram erdvės pobūdžiui. Venkite šaltų ir akinančių lempučių tonų ir rinkitės keletą mažesnių lempų. Naudokite švelnią, galbūt kiek pritemdytą šviesą, kad sukurtumėte romantišką atmosferą.

Jei neturite vietos naktiniam staleliui, naudokite sieninius šviestuvus. Jie praktiški, tačiau pasirinkus netradicinį dizainą, taps ir svarbiais estetiniais erdvės elementais.

Nepamirškite svarbiausių patogios lovos elementų

Nė vienas miegamasis neapsieina be patogios lovos. Medinė lova – tai klasika, kuri niekada neišeis iš mados, tačiau jei norite daugiau jaukumo, palepinkite save minkšta, geriausia tekstilinio audinio lova.

Ir, žinoma, nepamirškite tinkamo čiužinio. Rinkdamiesi atsižvelkite ne tik į kietumą ir medžiagą, bet ir į pozą, kurioje dažniausiai miegate.

Lovatiesės ir pledai savo ruožtu apsaugos jūsų patalynę nuo nešvarumų ir dulkių. Šaltesnėmis naktimis galite juos naudoti ir kaip papildomą šilumos sluoksnį. Tai taps puikiu, jaukumą kuriančiu dizaino elementu.

Nebijokite naudoti tamsių tonų

Tamsūs, sodrūs miegamojo sienų atspalviai gali stebėtinai nuraminti. Kartu su antracito pilka patalyne ir tamsiai mėlynos, žalios arba šokoladinės rudos spalvos aksesuarais galite sukurti labai harmoningą įspūdį.

Tačiau jei jūsų miegamasis per mažas arba jame per mažai dienos šviesos, rinkitės labiau tradicinę šviesių spalvų paletę.