20% nuolaida užsakymams virš 200 EUR | Kodas: MINUS20 →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Šiuolaikinės moters darbo kambarys

Ar socialiniuose tinkluose vis pastebite gražių darbo kambarių nuotraukas, kuriuose visada taip jauku? Nenusiminkite, panašų darbo kampelį nesunkiai įsirengti galite ir savo namuose. Tiesiog išsirinkite tinkamus baldus, apšvietimą ir dekoracijas.

Semkitės įkvėpimo iš mūsų patarimų, kaip sukurti darbo kambarį, kuris atrodytų kaip iš paveikslėlio.

Darbo ir kosmetinis staliukas viename

Jei neturite pakankamai vietos namuose, rinkitės stalą su stalčiais arba sulankstomą stalą. Jei virš jo pakabinsite veidrodį ir pastatysite patogią kėdę, tokią darbo vietą galėsite paversti nuostabiu gražinimosi kampeliu.

Visas makiažo priemones laikykite stalčiuje, o prireikus, darbo stalo paviršių galėsite paversti į makiažo oazę.

Šviesūs ir erdvūs biuro baldai

Jei ieškote paprastumo ir erdvumo, rinkitės šviesių atspalvių rašomąjį stalą, biuro kėdę ar knygų spintą. Darbo kampeliui charakterio suteiksite su spalvingomis dekoracijomis, aksesuarais ar išskirtiniu šviestuvu.

Dailūs aksesuarai ir dekoracijos

Darbų jūroje lengva paskęsti. Kad taip nenutiktų, siūlome šalia savęs turėti darbo kalendorių, užrašinę ar planuoklį. Taip visada žinosite ką turite atlikti pirmiausia ir išvengsite papildomo nereikalingo streso.

Be to, būtinai pasirūpinkite, kad darbo kambaryje jaustumetės patogiai. Gėlės, nuotraukos, kvapniosios žvakės ir puodelis puikios kavos yra būtini! O kai tai esate pasiruošę, pirmyn prie darbo!