Pavasaris namuose ir lauke | Semkitės įkvėpimo →
Velykos artėja | Pasiruoškite joms →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Elegantiškos Kalėdos

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Šiemet šventinę nuotaiką perkelkite į savo interjerą, ant stalo ir Kalėdų eglutės. Norėtumėte, kad ji nebūtų pernelyg puošni, bet vis tiek žavingai įspūdinga ir stilinga? Tuomet jums patiks elegantiško šventinio stiliaus dekoracijos, aksesuarai ir puošmenos su prabangos atspalviu.

Paprastas, bet įspūdingas Kalėdų stalas

Ruošdami šventinį stalą nepersistenkite su dekoracijų kiekiu. Vietoj to, pasirūpinkite, kad net funkcionalūs ir praktiški stalo įrankiai, žvakidės ir servetėlės atrodytų dailiai.

Aukso spalvos akcentams leiskite spindėti kartu su natūraliomis spalvomis

Elegantišką šventinį įspūdį sukurs subalansuotas spalvų derinys. Čia turėtų dominuoti natūralių atspalvių, tokių kaip ruda, smėlio, žalia ir kreminė, paletė. Aukso ar sidabro spalvos aksesuarai ir detalės suteiks unikalumo, tačiau rezultatas neatrodys pernelyg pretenzingas.

Rinkitės tradicines medžiagas

Pakabinamas dekoracijas rinkitės iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, medienos, stiklo ar porceliano. Puikiai gali atrodyti ir preciziškai pagamintos popierinės dekoracijos. Tačiau venkite spalvotų plastikinių puošmenų ar kitų papuošalų su dirbtiniais blizgučiais ar kutais, nes jie tinka ekstravagantiškesniam dekoravimo stiliui.

Atmosferą kurkite žvakidėmis ir lemputėmis

Švelni šilta balta šviesa sukurs jaukią šventinę nuotaiką. Venkite spalvotų girliandų ir tokių, kurių šviesa šalta balta, nes jos nesukurs magiškos atmosferos. Vietoj jų, tiks kelios paprastos porcelianinės arba metalinės žvakidės. Derinkite kelias tos pačios kolekcijos skirtingų dydžių ar formų žvakides.