Kaip įrengti didelį prieškambarį

Ar esate vienas iš tų laimingųjų, kurių bute yra didelis prieškambaris, tačiau jis atrodo arba labai perkrautas, arba, priešingai, pernelyg tuščias? Patarsime, kaip rasti pusiausvyrą ir kaip įrengti didelį prieškambarį, kad jis atrodytų žaviai ir skoningai.

5 patarimai dideliam prieškambariui

  • Nebijokite eksperimentuoti ir daugiau dėmesio skirkite dizainui, o ne praktiškumui
  • Dideli prieškambario baldų komplektai yra puikus pasirinkimas
  • Dekoruokite patalpą neutraliais ar sodresniais žemės atspalviais
  • Dekoruokite plikas sienas šeimos nuotraukomis, paveikslais ar dizainerių sukurtais veidrodžiais
  • Panaudokite kelis skirtingus šviesos šaltinius ir į didelį prieškambarį įneškite dar daugiau šviesos.

Nebijokite eksperimentuoti

Išnaudokite erdvę. Pastatykite spintelių, komodų ir lentynų daiktams, kuriuos priešingu atveju tektų laikyti kitoje buto vietoje. Didelis prieškambaris turi pranašumą: jame daugiau dėmesio galite skirti dizainui.

Prieškambario baldai

Netaupykite baldams

Jei jūsų prieškambaris pakankamai didelis, galite šiek tiek pašėlti rinkdamiesi baldus. Galite rinktis ne tik įmontuojamas spinteles, bet ir dideles spintas arba spintų komplektus. Šalia spintos galite pastatyti paprastą lentyną, suoliuką ir didelę batų lentyną. Jei liko bent šiek tiek vietos, kampe pastatykite, pavyzdžiui, stilingą taburetę, ant kurios galima atsisėsti ir kuri taip pat tarnauja kaip gražus aksesuaras.

Kaip dažyti didelį prieškambarį

Erdvaus prieškambario spalvos gali būti išraiškingesnės nei mažo. Tačiau nepersistenkite. Nesuklysite pasirinkę neutralias ir sodresnes žemės spalvas. Ryškią spalvą rinkitės tik vienai sienai. Ją paryškinkite panašaus atspalvio aksesuarais. Baltas sienas venkite derinti su šviesių spalvų baldais. Juk nenorite, kad jūsų prieškambaris atrodytų kaip erdvė šalia gydytojo kabineto.

Didelio prieškambario dekoracijos

Dekoracijos ir aksesuarai suteiks prieškambariui puošnumo ir jaukumo. Pavyzdžiui, puikiai tiks dekoratyvinis sieninis veidrodis. Ant komodos pastatykite mėgstamą statulėlę arba gyvą augalą. Taip pat pravers dirbtinės gėlės. Pilkas sienas papuoškite šeimos nuotraukomis ar paveikslais ir pamatysite, kaip grįžę namo būsite daug laimingesni.

Didelio prieškambario apšvietimas

Apšvietimas turi būti pritaikytas prie prieškambario formos, kad visa erdvė būtų optimaliai ir tolygiai apšviesta. Kartais reikia net kelių skirtingų šviesos šaltinių. Jei į prieškambarį nepatenka dienos šviesa, rekomenduojame stiprų neutralios spalvos lubinį šviestuvą, papildytą keliais sieniniais šviestuvais. Idealiai tinka jutiklinis apšvietimas, kuris ypač pravers naktį.