Vasaros išpardavimas | Sutaupykite iki 50 % →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

5 patarimai, kaip prieškambarį paversti jaukiu

Nepriklausomai nuo to, ar prieškambaris mažas, ar didelis, jis turi būti dekoruotas. Tai labai svarbi, tačiau dažnai nepakankamai įvertinta erdvė, kuri mus pasitinka ir atsisveikina bei reprezentuoja kiekvienam svečiui. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų praktinių patarimų, kaip aksesuarais ir dekoracijomis suteikti prieškambariui jaukumo.

Patvarūs prieškambario kilimai

Kilimas prieškambaryje – protingas pasirinkimas. Jis sulaiko dulkes ir nešvarumus, atneštus su batais iš lauko. Be to, koridoriuje paprastai būna šalčiausia, o kiliminė danga padidina jaučiamą temperatūrą iki 2°C. Rinkitės aukštos kokybės, patvarius kilimus, kuriuos lengva valyti.

Tinkamiausias pasirinkimas yra trumpo plauko kilimai, pagaminti iš polipropileno, kurie taip pat tarnauja kaip lauko kilimėliai. Jei jie susiteps, juos paprasta nuplauti vandeniu. Taip pat galite naudoti kilimus, pagamintus iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, itin atsparios vilnos, džiuto ar jūržolės.

Jei turite mažą ar siaurą prieškambarį, jį vizualiai padidinsite ilgu kilimu. Didesnius prieškambarius ar erdvius įėjimus, kurių formos yra kvadratinės ar stačiakampės, galima papildyti apvaliais kilimėliais.

Originalūs kilimai

Nusiauti batus prie laukinių namų durų nėra labai patogu. Įsigykite stilingą kilimėlį. Jis gali sugerti iki 80% nešvarumų, kuriuos ne tik šaltaisiais metų mėnesiais atnešate su batais. Jis padės sutaupyti nereikalingo valymo ir apsaugos jūsų grindis nuo sugadinimo.

Kokybiškas kilimas turėtų būti patvarus, o tai lemia kokybiškos medžiagos, iš kurių jis pagamintas. Dažniausiai naudojamas sintetinis pluoštas arba guma. Pastaraisiais metais išpopuliarėjo ir gaminiai, pagaminti iš natūralių medžiagų: džiuto, bambuko ar net kokoso pluošto.

Prieškambario veidrodis

Veidrodžiai turi stebuklingą savybę vizualiai padidinti ir palengvinti erdvę, todėl jie ypač tinka mažesniems prieškambariams. Be to, veidrodis prieškambaryje yra beveik būtinas. Juk išeinant iš namų svarbu žvilgtelėti ir įsitikinti, kad atrodote nepriekaištingai.

Pastaraisiais metais ypač madingi apvalūs veidrodžiai, nes jie sukuria raminančią atmosferą ir padeda sušvelninti aštrias kambario briaunas. Ne mažiau populiarūs ir puošnūs sieniniai veidrodžiai. Jie puikiai pakeičia kitas sienų dekoracijas.

Šviečiančios dekoracijos prieškambaryje? Kodėl gi ne!

Ar jums patinka mažos lemputės? Tuomet papuoškite jomis savo prieškambarį. Šviečiančios dekoracijos sukuria puikią jaukią atmosferą, todėl vasarą jos dažnai kabinamos terasose ir soduose. Pavyzdžiui, girlianda galite papuošti augalą, veidrodį arba durų rėmą.

Neoniniai ženklai ir simboliai taip pat yra šio sezono tendencija ir daug ką apie jus pasako. Ar namuose turite katę? Pakabinkite neoninę katės formos dekoraciją ant prieškambario sienos. Smagiai atrodys ir užrašas Ciao Bella arba širdies simbolis.

Daugiau prieškambario dekoracijų, be kurių neišsiversite

Augalai, paveikslai, šeimos nuotraukos, suvenyrai iš kelionių – visa tai papuoš prieškambarį ir suteiks jam jaukumo. Jei reikia praplėsti sieną, sudėkite paveikslus vieną šalia kito arba vienas po kitu. Ant sienos pakabinta mažesnė raktų spintelė taip pat bus graži puošmena.

Jei jūsų prieškambaris tamsus, rinkitės gėles, kurioms nereikia daug šviesos. Pavyzdžiui, sansevjerijas, dracenas ar gebenes. Jei vis dar nerimaujate, kad augalai nuvys, galite įsigyti dirbtinių, kurie dabar neatpažįstami nuo gyvų.