15% nuolaida su kodu VASARA15 | Sutaupykite →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kaip susikurti patogų namų biurą lauke

Ar pastebėjote, kad gryname ore kyla daugiau gerų idėjų ir pavyksta susikaupti? Tuomet mėgaukitės produktyvia darbo diena savo balkone ar terasoje. Viskas, ko reikia, tai – patogus lauko krėslas, stalas ir keli papildomi priedai.

Įkvėpimo semkitės iš mūsų naudingų patarimų, kurie padės jums pamėgti darbą lauke. Kas žino, galbūt net nenorėsite grįžti į vidų prie darbo stalo.

Tinkamas darbo stalo aukštis

Jei sode ar terasoje turite tik žemą kavos staliuką, patikėkite, po dviejų elektroninių laiškų būsite pasiruošę grįžti į namus

Jei nenorite investuoti į rašomąjį stalą arba neturite vietos didesniam stalui, įsigykite bent jau mažesnį sulankstomą stalą, kurį prireikus galėsite sulankstyti ir paslėpti. Svarbiausia, kad dirbdami išlaikytumėte stuburą vertikalioje padėtyje.

Patogi kėdė

Sodo foteliai nėra idealiai tinkami darbui namų biure. Todėl rinkitės tokį sėdimąjį baldą, kuris padės išlaikyti stuburą sveikoje padėtyje. Tinkama kėdė turėtų turėti tvirtą atlošą ir porankius.

Bonami patarimas: net ir dirbdami lauke, nepamirškite daryti pertraukų.

Pavėsis yra labai svarbus

Nesvarbu, ar įsikursite sode, medžio pavėsyje, ar jums padės stabilus skėtis. Be to, kad pagaliau galėsite patogiai matyti ekraną, išgelbėsite save ir nešiojamąjį kompiuterį nuo perkaitimo.

Priedai komfortui

Jei nesijaučiate patogiai, dirbti ilgai negalėsite. Todėl nepamirškite pagalvėlių ir pasiruoškite mėgstamą gėrimą.

Per pertraukas ar ilgus darbo pokalbius telefonu ypač įvertinsite patogią pakabinamą kėdę ar gultą.

Nepraleiskite pertraukų

Labiau susikaupsite ir būsite žvalesni, o tam pačiam darbui atlikti prireiks mažiau laiko.