Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Kalėdos natūralumo apsuptyje

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Esate ekologiškų medžiagų, natūralios išvaizdos ir paprastų formų gerbėjas? Blizgesys ir blizgučiai – ne jūsų stichija? Tuomet papuoškite savo namus Kalėdoms natūraliu stiliumi. Kokios kalėdinės dekoracijos ir aksesuarai tinkamiausi ir kokias spalvas rinktis? Semkitės įkvėpimo!

Natūralios medžiagos: popierius, medis, stiklas

Natūraliame stiliuje dominuoja popieriaus, keramikos, medžio ir stiklo kalėdinės dekoracijos. Todėl turėtumėte atsisakyti plastikinių burbulų ar kitų dirbtinių dekoracijų. Jos tikrai nedera su natūraliu stiliumi.

Ant kalėdinio stalo neturėtų trūkti natūralių medžiagų. Pavyzdžiui, tinka lininės servetėlės ir padėkliukai, dekoracijos iš natūralių šakelių ir subtilių natūralių spalvų indai.

Natūralios spalvos

Žemės atspalviai reprezentuoja ramias spalvas. Vienoje pusėje dominuoja šviesios neutralios spalvos, pavyzdžiui, rudos, pilkos, smėlio, šviesiai žalios ir šviesiai mėlynos. Kita pusė pasižymi paslaptingomis ir šiltesnėmis spalvomis su giliais raudonos, tamsiai žalios ir mėlynos spalvos atspalviais. Šiuos atspalvius galima papildyti aukso spalva ir suteikti savo namams išskirtinumo.

Natūralaus stiliaus dekoracijos

Galite rinktis įvairias kalėdines dekoracijas, pavyzdžiui, šviečiančias žvaigždes, medines eglutes, taip pat kankorėžius, giles ar šiaudinius papuošimus. Gana populiarios vėl tampa rankų darbo spragintų kukurūzų grandinėlės ir džiovintos apelsinų skiltelės.