spalio 7-10 dienomis | 20% nuolaida su kodu NAMAI20*Galioja perkant prekių už 125 EUR ir daugiau, išskyrus prekes, kurioms nuolaida jau pritaikyta ir atrinktus produktus.

spalio 7-10 dienomis | 20% nuolaida su kodu NAMAI20*Galioja perkant prekių už 125 EUR ir daugiau, išskyrus prekes, kurioms nuolaida jau pritaikyta ir atrinktus produktus.

Menu
5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Svečiuose: dizainerė atnaujino šimtametę vilą

Oly Nadolny – lenkų interjero dizainerė, sugebėjo įgyvendinti savo didžiausią svajonę. Ji nusipirko ir atnaujino 100 metų senumo vilą netoli Varšuvos. Dizainerė norėjo išsaugoti kuo daugiau klasikinių ir tradicinių interjero elementų – atnaujinti originalius laiptus, dvivietes miegamojo duris ir medines grindis.

„Žinojau, kad stilius, kurį seks mano namai turi būti susijęs su prieškario klasika.“

Semkitės įkvėpimo iš interjero, kurto su pagarba turtingai istorijai ir nesenstančių bei patvarių medžiagų, kurios tarnaus daugelį metų.

Natūralios medžiagos interjere

Staltiesė svetainėje, prijuostė, pagalvės užvalkalas – kalbant apie tekstilę, daugiausia dėmesio stengiuosi skirti medvilnei ir linui.

Šios medžiagos yra tiesiog nepakeičiamos. Be to, prie jų puikiai tinka mano studijoje kurti keramikos darbai.

Neslėpsiu, mėgstu rinktis originalius aksesuarus. Klasikinio stiliaus stiklinė sviestinė, auksiniai stalo įrankiai – tai tik maža dalis mano kasdienybės. Tikiu, kad kiekvieną dieną mus turėtų supti gražūs dalykai.

Skirtingų stilių derinimas

Mėgstu įvairovę ir išskirtinius derinius. Stengiuosi sukurti harmoningą interjerą, kuriame šiuolaikinis modernus dizainas derėtų su antikvariatuose ar sendaikčių turguose rastais lobiais.

Žinau, kad visos klaidos padeda mokytis, todėl nebijau rizikuoti. Be to, kartas nuo karto į namus atnešu ką nors, kas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti ekstravagantiškai.

Natūralių plunksnų pakabinamas šviestuvas mūsų verandoje yra puikus tokio sėkmingo eksperimento pavyzdys.

Retro stiliaus aksesuarai

Esu interjero dizainerė, istorikė ir užsiimu keramika. Mano pomėgiai kalba patys už save. Mėgstu apsupti save natūraliomis medžiagomis: mediena, linu ir vytelėmis. Labiausiai vertinu daiktų autentiškumą ir kokybę.

Vengiu plastiko, nes tikiu, kad gražūs ir funkcionalūs daiktai iš natūralių medžiagų yra amžini.

Turiu didelę silpnybę retro stiliaus aksesuarams ir dažnai perku daiktus sendaikčių turguose. Šiuo atveju, svarbu pagalvoti apie universalius interjero elementus, kurie antikvariniams daiktams leistų sužybėti.

Neradote tai, ko ieškojote? Peržiūrėkite kitus mūsų įkvėpimus.