15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

15% nuolaida viskam su kodu GIMTADIENIS15*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Romantiški pastelinių spalvų vėlyvieji pusryčiai

Pintér Boróka
Pintér Boróka
Bonami Blogger

Pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis, tad kodėl gi nepabandžius jų padaryti ypatingų? Jei mėgstate nesibaigiančius vėlyvuosius pusryčius, bet nenorite anksti keltis ir keliauti į mėgstamą pusryčių vietą, likite namuose ir nustebinkite savo šeimą bei draugus nepamirštamais pusryčiais! Būtent taip pasielgė tinklaraštininkė Mypastelland, savo nuostabią terasą pavertusi romantiško stiliaus pusryčių restoranu, spinduliuojančiu ramybę ir jaukumą. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip surengti vėlyvųjų pusryčių vakarėlį patiems!

Paukščių čiulbėjimas lauke ir jūsų lėkštėje

Mėgstate paprastus, minimalistinius aksesuarus, bet jaučiate, kad ant jūsų pusryčių stalo trūksta kažko linksmo? Sprendimas – raštuoti indai! Tinklaraštininkė Csenge labai mėgsta minimalizmą, tačiau romantiškai pusryčių atmosferai sukurti ji pasirinko džiaugsmingus, spalvingus indus. „Kaip ir spalvingos gėlės sode, taip ir spalvingi aksesuarai yra būtini pusryčiams terasoje! Šie linksmi, paukščiais nuspalvinti indai iškart sukelia jausmą, kad pusryčiaujame terasoje klausydamiesi paukščių čiulbėjimo.”

Rotangas ir linas: geriausias duetas

Nesvarbu, ar žiema, ar vasara, natūralios medžiagos yra tikras hitas tiek patalpose, tiek lauke. Rotango kėdė, džiuto paklodė ir lininė servetėlė kartu sukuria švelnumo ir puikiai tinka smagiai vėlyvųjų pusryčių atmosferai sukurti.

„Spalvas įkvėpė mano sode augantys augalai, o rausvi ir pinti rudi aksesuarai gražiai kontrastuoja su šviesiais mūsų terasos tonais. Kaip ir mūsų lauko baldus, pasirinkau detales, pagamintas iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, šias rotango kėdes, pintus padėkliukus ir lininius stalo aksesuarus.

Romantišką atmosferą sukurti padėjo paukščiais margintos lėkštės ir puodeliai, stikliniai dubenėliai – jausmas, tarsi patektum į pasaką.

Naudokite stiklą!

Stiklas yra paprastas, bet puikus sprendimas, kuris gali pagyvinti stalo išvaizdą jums to net nepastebint. Naudodami stiklines ir taures, pusryčiams galite suteikti tyro grožio, kuris padarys įspūdį visiems jūsų svečiams.

„Mūsų terasa – tai puiki patalpų ir lauko sankirta. Kadangi ji turi stiklinį stogą, jis neuždaro erdvės ir galite stebėti, kaip skraido drugeliai ir paukščiai, o minkštos pagalvėlės ir tekstilės gaminiai sukelia jausmą, tarsi būtumėte viduje. Šį dvilypumą norėjau sukurti aksesuarais. Taip pat naudojau daug stiklo stalui, kurio skaidrumas dar labiau sujungia sodą su terasa.“

Panašūs įkvėpimai