Iki 20 % skandinaviško stiliaus prekėms | Sutaupykite →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

TOP 5: kalėdinė patalynė ir kita tekstilė

Ieškote stilingos šventinės patalynės ar kalėdinės pagalvės? Žvilgtelėkite į TOP 5 produktus, kuriuos mūsų pirkėjai išrinko kaip įdomiausius ir kuriuos rekomendavo Bonami. Ar rasite tai, kas jums patiks?

Flanelinė patalynė

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti žiemą, tai susisupti į šiltą patalynę. Flanelė yra ypač minkšta ir švelni prisiliesti.

Išbandykite, pavyzdžiui, Westwing kolekcijos patalynę su minimalistiniu kalėdiniu raštu, kuris tiks bet kuriam miegamajam.

Mikropliušo patalynė

Įdomu, koks jausmas užmigti prisiglaudus prie šimto mėgstamiausių pliušinių meškiukų? Būtent taip apibūdintume jaukumo jausmą, kurį šaltą žiemos naktį suteikia mikropliušo patalynė.

Catherine Lansfield pilka mikropliušo patalynė pasižymi subtiliu šiaurietišku raštu, o dėl pilkos neutralios spalvos ją lengva derinti su kitomis pagalvėlėmis ir užvalkalais.

Medvilninė patalynė

Medvilninė patalynė yra nesenstanti klasika, kuri patikimai tinka ir vasarą, ir žiemą. Jei pasirinksite šventiškesnį motyvą ar raštą, jūsų miegamasis iškart įgaus kalėdišką nuotaiką.

„Aprenkite“ savo antklodę medvilnine patalyne Cotton House Trees, kuri dėl savo žaismingumo tiks ir suaugusiųjų miegamajam, ir vaikų kambariui.

Kalėdinės pagalvėlės

Pridėti porą pagalvėlių lovai ir sofai, tai – greičiausias būdas butui suteikti kalėdinę atmosferą. Prekės ženklas Butter Kings turi visą kalėdinių pagalvėlių su tradiciniais ir originaliais motyvais kolekciją.

Mus ypač sudomino išmargintos kalėdinėmis dekoracijomis.

Kalėdinės antklodės ir užvalkalai

Įsivaizduokite, kaip per Kalėdas susisupę į antklodę prie židinio geriate karštą vyną arba mėgaujatės karštu šokoladu. Ir nieko baisaus, jei neturite židinio! Karštą vyną nesunkiai rasite bet kurioje parduotuvėje, o jaukia antklode galima pasirūpinti iš anksto.

Mūsų pasirinkimas buvo akivaizdus: patogiausia pasaulyje antklodė iš Euromant. Languoti raštai yra klasika, kuri niekada neišeis iš mados, o antklodės medžiaga tokia minkšta ir švelni, kad niekada nenorėsite iš jos išsinerti.