5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

TOP 5: Kalėdinis valgomojo stalas

Šventinis valgomojo stalas arba šventinis stalo serviravimas neatsiejamas nuo Kalėdų sezono. Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų Bonami pirkėjų išrinktų patraukliausių stalo indų, taurių ir aksesuarų kolekcijų penketuko. Su šiais gaminiais garantuotai įnešite stiliaus į savo valgomąjį.

Bonami Selection stalo indų rinkiniai

Didžiausias Bonami Selection Malia kolekcijos akmens masės indų rinkinių privalumas yra jų universalumas. Universalus vienspalvis neutralių natūralių atspalvių ir minimalistinių formų dizainas išsiskirs tiek ant šventinio stalo, tiek naudojant kasdien.

Be to, akmens masės indai yra itin atsparūs aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams, todėl tarnaus ilgai.

Eva Solo stiklinių rinkiniai

Prekės ženklas Eva Solo yra absoliutus laimėtojas, kai kalbame apie nepriekaištingai minimalistinių, funkcionalių ir grakščių formų virtuvės aksesuarus. Ne išimtis ir šio prekės ženklo stiklinės. Nors jų formos labai paprastos, dėl preciziškos meistrystės ir originalių detalių, jos padarys įspūdį ant bet kurio stalo.

Aukso, žalvario arba juodos spalvos stalo įrankiai

Jei šiuo metu ieškote naujų stalo įrankių, apsvarstykite galimybę įsigyti kitokios spalvos nei klasikiniai nerūdijančio plieno ar sidabro variantai. Aukso ir juodos spalvos stalo įrankiai suteiks jūsų stalui originalumo ir elegancijos.

Gaminiai

Šventiniai Kähler Design stalo įrankiai

Kähler Design naujos kalėdinės kolekcijos sniego baltumo minimalistinius stalo indus papildo mieli spygliuočių šakų piešiniai su tradicinėmis figūrėlėmis ir ornamentais. Jie tiesiog užkariauja mūsų širdis.

Jeigu esate minimalistinės sielos, bet mėgstate tradicines kalėdines dekoracijas, jums patiks šie stalo indai.

Stiklinės Lyngby Glas

Dėl plonyčių briaunų ir aukso spalvos apvado, Lyngby Glas Palermo ir Firenze kolekcijos taurės idealiai tinka šventiškai elegantiškam stalui. Jos dar geriau atrodys derinamos su skirtingų rūšių tos pačios kolekcijos taurėmis.

Panašūs įkvėpimai