TOP 5: žvakės ir žvakidės

Šaltos ir niūrios dienos yra skirtos namuose mėgautis atpalaiduojančia hygge atmosfera. Ją sukurti padės šilta žvakių šviesa. Pasisemkite įkvėpimo iš originaliausių ir populiariausių žvakidžių ir žvakių.

Gaminiai

Kähler Design šviečiantys nameliai

Kiekvienas jų yra skirtingas, tačiau geriausiai atrodo kartu. Šios rankų darbo namų formos žvakidės iš kolekcijos Urbania yra sukurtos dizaino dueto R7B (Mette Bache ir Barbara Bendix Becker). Vakare jos pagyvins bet kurią palangę, lentyną ar stalą, tačiau puikiai atrodys ir dieną.

Kvepiančios žvakės iš Prahos centro

Kvepiančios Prague žvakės rankomis gaminamos Čekijoje iš 100 % natūralaus sojų vaško. Dėl to jos yra veganiškos, biologiškai skaidžios ir netoksiškos. Tačiau labiausiai jums patiks jų puikūs kvapai.

Žvakidė vietoj advento vainiko

Neturite laiko pasigaminti ekologiško advento vainiko? Vietoj jo naudokite žvakidę 4 žvakėms – tai elegantiškas ir greitas sprendimas, kuris taip pat gražiai atrodys ant jūsų stalo.

Advento žvakės

Advento metu norite skirti šiek tiek laiko sau? Uždekite advento žvakę ir kiekvieną vakarą mėgaukitės jaukumo akimirka.

Minimalistinės žvakės ir žvakidės

Blomus sojų žvakės yra netoksiškos ir draugiškos aplinkai. Be to, kai ši nuostabaus kvapo žvakė sudegs, jos stilingą betoninį indą galėsite panaudoti: galbūt kaip pieštukinę ar nedidelį vazonėlį.