5 € jumsRegistracijaPrisijungimas5 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

TOP 5: geriausios kalėdinės dovanos

Rasti artimiesiems tobulas kalėdinės dovanas nėra taip paprasta. Todėl pristatome patarimus, kaip išrinkti geriausias ir praktiškiausias kalėdines dovanas, kurios privers jūsų mamą, draugę ar antrą pusę nusišypsoti.

Žvakės, žvakidės, aromaterapinės lempos

Kvapiosios žvakės gali sukurti atpalaiduojančią nuotaiką, todėl jos yra puiki dovana jūsų sesei, mamai, močiutei ar kolegei. Pavyzdžiui, galite rinktis originalias prekės ženklo Piacenza Art žvakes, kurios pasižymi ne tik įspūdingu kvapu, bet ir gražiu dizainu. Puiki alternatyva gali būti ir aromaterapinės lempos, difuzoriai ar dizainerių kurtos žvakidės.

Kanceliarinės prekės

Įvairios užrašų knygutės, dienoraščiai, kalendoriai, planuokliai ar rašymo priemonės yra praktiška dovana Kalėdoms.

Aistringiems kulinarams galite nupirkti užrašinę, kurioje jie galės surašyti savo mėgstamus receptus ir kulinarinius nuotykius. Kelionių entuziastams patiks gražus kelionių dienoraštis.

Virtuvės prietaisai

Kiekviena namų šeimininkė įvertins virtuvės kombainą, kuris didžiąją dalį sunkaus darbo atliks už ją. Su juo maistą paruošite akimirksniu, o išvalysite taip pat paprastai.

Gurmanus maloniai nustebins elektrinės kepsninės, skirtos kepti rakletę ir ruošti fondiu. Tačiau Bonami rasite daugybę kitų išmanių pagalbininkų. Visą mūsų asortimentą galite apžiūrėti žemiau esančioje nuorodoje.

Neoniniai ženklai Candy Shock

Šių metų tendencija - neoninės šviesos, kurios bet kuriam tamsiam namų ar net biuro kampeliui suteiks žavesio, švytėjimo ir žaismingumo.

Bonami turime šių originalių prekių iš ekologiško prekės ženklo Candy Shock, todėl šie šviestuvai yra saugesni ir ekologiškesni už kitus šios kategorijos gaminius. Tai puiki kalėdinė dovana jūsų sesei, draugei ar net vaikams.

Kepimo formos

Paskutinė, tačiau neprasčiausia kalėdinės dovanos idėja yra originalios kepimo formos, kurios leis desertams išsiskirti ne tik skoniu, bet ir išradinga bei dekoratyvia forma. Jos net ir pačiam paprasčiausiam keksui suteiks visiškai naujo žavesio.

Rekomenduojame, pavyzdžiui, aukso spalvos kepimo formas iš Bonami Selection, pagamintas iš lieto aliuminio ir su nepridegančiu paviršiumi.