TOP 5: geriausi kalėdinio valymo pagalbininkai

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Tikriausiai nerastume tokių, kuriems valymas būtų mėgstamiausias prieššventinis darbas. Tačiau jei turėsite tinkamus pagalbininkus, viskas vyks sklandžiai ir greitai. Atraskime geriausius!

Kibirai ir šluotos

Kokybiška ir funkcionali šluota sutaupys daug streso ir laiko. Pavyzdžiui, Twist Ergo iš LEIFHEIT idealiai tinka net ir labai švelniems grindų paviršiams. Dėl ypatingos sistemos, šluostė visada bus drėgna, tad lengvai išvalysite medines grindis, o dėl judančios jungties galėsite pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui, po lova ar po spinta.

Dulkių siurbliai (langams)

Ar jūs kaip ir mes nemėgstate valyti langų? Palengvinkite šį procesą įsigydami langų dulkių siurblį, kuris padės darbą atlikti akimirksniu, o rezultatai bus puikūs.

Dulkių šluostės

Neturite laiko ar nuotaikos drėgna šluoste valyti dulkes nuo baldų ar dekoracijų? Tuomet jums tiks pūkuota dulkių šluostė, kuri sugeria dulkes, o jums teliks jas iškratyti.

Valytuvai

Nebūtina visko tobulai išvalyti, pakaks tobulai nupoliruoti visus blizgius paviršius ir veidrodžius. Tai padaryti bus kur kas paprasčiau su tinkamu valytuvu.

Dėžutės geresniam organizavimui

Kad nereikėtų per dažnai rūpintis valymu, sutelkite dėmesį į aiškų organizavimą. Virtuvėje, vonios kambaryje ar net darbo kambaryje įvertinsite The Home Edit kolekcijos dėžutes. Dėl skirtingų dydžių ir skaidrios medžiagos visada žinosite, kas jose slepiasi.