Bonami dienos iki 50 % | Griebkite nuolaidą →
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Sezoninis spintos tvarkymas

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Pavasario, vasaros, rudens, žiemos tendencijos... Ir nors su kiekvienu sezonu jūsų drabužių spintos turinys vis didėja, vis tiek kiekvieną rytą neturite kuo apsirengti. Turime sprendimą! Tereikia tinkamai sutvarkyti spintą ir surūšiuoti sezoninius drabužius. Bet kaip tai padaryti? Semkitės įkvėpimo iš mūsų patarimų kaip sutvarkyti ir atlaisvinti drabužių spintą.

Pradėkite nuo drabužių spintos valymo

Griebkite į rankas kiekvieną žieminį drabužį ir pagalvokite, ar jis jus džiugina ir ar norite jį dėvėti kitą sezoną. Jei atsakymas yra teigiamas, dėkite tokius drabužius į vieną krūvelę, o jei – neigiamas, į kitą.

Sezoninius drabužius laikykite švarius

Prieš atsisveikindami su sezoniniais drabužiais iki kito sezono, nepamirškite jų išskalbti. Jums labai pravers drabužių laikymo dėžės ir vakuuminiai maišeliai. Visada palikite vietos sezoniniams drabužiams. Tam puikiai tiks viršutinės spintos lentynos ar daiktadėžės po lova.

Metas ateinančiam sezonui

Pagaliau atėjo eilė drabužiams, kurių jums prireiks ateinantį sezoną. Juos išlyginkite, sulankstykite arba pakabinkite ant pakabų. Labiausia tiks plastikinės ar medinės pakabos, kurios negadina drabužių.

Tvarka spintoje

Dabar galite drąsiai pradėti spintos tvarkymą. Išdėstykite drabužius pagal tipą, stilių ar spalvą – viskas priklauso nuo jūsų. Dažniausiai naudojamus drabužius laikykite lentynose akių lygyje. Svarbiausia, kad dažniausia naudojami drabužiai būtų po ranka. Jei spintoje neturite pakankamai lentynų, į pagalbą pasitelkti galite drabužių organizatorius, kurie pakeis lentynas ar stalčius.