Atostogų namelis, kuriame vasara trunka 365 dienas

Ivana Marinčić
Ivana Marinčić
Bonami Blogger

Apsilankėme interjero dizainerės ir tinklaraštininkės Mia Krpina nuomojamame name, esančiame netoli Vransko ežero. Atostogų namas suprojektuotas kaip idealus vasarnamis, leidžiantis svečiams mėgautis ir lauko, ir vidaus erdvėmis. Mia mums viską aprodė ir pasidalijo keliais savo patarimais bei gudrybėmis.

Suprojektavau kuo atviresnį ir paprastesnį namo planą su daugybe stiklinių sienų, kad į interjerą patektų šviesa ir būtų galima mėgautis kerinčiais gamtos vaizdais. Šviesūs spalvų tonai, kuriuos naudojau, taip pat suteikė erdvės įspūdį.
Dažniausiai gamtoje aptinkamos spalvos, tokios kaip žalia, mėlyna ar ruda, derinamos su balta, yra puikus pasirinkimas. Ypač jei norite gaivios ir saulėtos erdvės. Patalpose naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medis, akmuo, džiutas, linas ar rotangas dėl savo neutralių spalvų ir patrauklios tekstūros nuramins, o pridėjus augalų – išsiskirs, ypač interjero erdvėje.
Namams elegancijos suteikiau pasitelkusi aukso spalvos detales. Jas naudoju atsargiai – jei persistengsite, erdvė gali atrodyti pernelyg žėrinti. Medis ir marmuras su trupučiu aukso yra vienas iš derinių, kuriuos pasirinkus, vargu, ar galima suklysti.
Taip pat mėgstu neįprastus raštus, todėl juos naudojau ir svečių vonios kambaryje. Jei norite, kad jūsų vonios kambarys šiek tiek išsiskirtų neįprasta apdaila, žaiskite su dažais ir teptuku arba naudokite vandeniui atsparius tapetus.
Sodą suprojektavau taip, kad baseinas būtų namo viduryje ir matytųsi iš kiekvieno kambario. Vis dėlto ypatingiausia sodo dalis yra iš betono blokelių pagaminti lauko baldai su židiniu. Juos su vyru pasistatėme patys, o procesą galite rasti ir sekti mano Instagram profilyje. Tai puikus sprendimas, jei turite pakankamai vietos. Tokia sąranka tarnauja amžinai, o jos priežiūra labai paprasta.Rezultatas: šiuolaikiškas, minimalistinis ir unikalus. Žinau, kad joks kitas komplektas taip gerai nebūtų tikęs šiai vietai. Jį pastačius, kita užduotis yra išsirinkti tobulas pagalvėles, įžiebti ugnį ir mėgautis poilsiu.

Panašūs įkvėpimai