-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Pietūs sode su Sonia Skoncova

Andrej Mokoš
Andrej Mokoš
Bonami Blogger

Maistas lauke skanesnis. Ypač, kai patiekiamas vasaros spalvų lėkštėse. Žvilgtelėkite, kaip garsi televizijos laidų vedėja Soňa Skoncova savo kotedže mėgaujasi bohemiška dvasia alsuojančiais pietumis.

Paserviruokite patiekalus smagių raštų lėkštėse ir pripildykite originalius puodelius. Šeimos ir draugų akyse garantuotai tapsite įsimintinais šeimininkais.

Bohemiško stiliaus serviravimas

Be skanaus maisto, stalą papildykite žavesiu. Baltos lėkštės, tai – klasika, kurią galima rasti daugelyje namų, tačiau tokios brangios akimirkos, praleistos su artimaisiais, reikalauja tikros šventės akims. Todėl Sonia pasirinko gausiai dekoruotus žavingų spalvų indus, kurie puikiai išsiskiria žaliosiose erdvėse.

Nebijokite derinti skirtingų spalvų ir raštų – kuo spalvingiau atrodys stalas, tuo labiau atsipalaidavę jausis jūsų svečiai. Villa d'Este indų rinkiniai suteiks gyvybės ir žaismingumo jūsų valgomajam lauke. Galiausiai, padėkite paprastus stalo įrankius – juk taip lengva pasiekti harmoniją!

Užkandžiai su vaivorykštės atspalviu

Sodo vakarėlį pradėkite tostu iš taurių, kurios sukurs puikią nuotaiką. Jų įvairūs atspalviai atspindi gamtos įvairovę ir jūsų svečių unikalumą. Be to, kiekvienas gali pasirinkti mėgstamą spalvą.

Taigi, kad stalas atrodytų skoningai ir elegantiškai, Sonia pasirinko skaidrų krištolinį stiklą ir taip sukūrė vizualinę pusiausvyrą. Liko tik paruošti gaivų vasarišką gėrimą.

Aksesuarai skirti sukurti jaukumą

Didžiausia sodo vakarėlio puošmena, žinoma, yra gardžiai paruoštas maistas. Tam reikia kokybiškos kepsninės, kuri yra neatsiejama bet kokio vakarėlio lauke dalis. Pasiruoškite reikalingus įrankius. Pavyzdžiui, ant grotelių keptas gėrybes patiekite ant širdelės formos serviravimo padėklo.

Panašūs įkvėpimai