Prieškalėdinis išpardavimas nuo 20% 10 000+ produktų | Sutaupykite →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Dovanų mokytojoms idėjos

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Kiekvienais metais, mokytojų dienos proga mokytojos gauna daugybę gėlių ir šokoladinių saldainių. Ar norėtumėte sugalvoti originalesnę dovaną, kuri ją iš tiesų pradžiugintų? Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patarimų.

Praktiškos dovanos mokytojai

Artėja mokytojo diena, Kalėdos ar mokslo metų pabaiga? Padovanokite savo mokytojai praktišką dovaną. Pavyzdžiui, galite jai padovanoti kavos ir arbatos puodelį. Tikrai nesuklysite su gėlių vaza, kvepiančia žvake ar žvakide.

Jei žinote, kad mokytoja laisvalaikiu mėgsta gaminti ar kepti, galite jai padovanoti ką nors praktiško virtuvei, pavyzdžiui, originalią torto formą. Jei ji mieliau renkasi sodininkystę, rinkitės sodo įrankius, dizainerių sukurtą vazonų stovą arba žibintą, kuris jos vasaros vakarus terasoje ar sode padarys malonesnius.

Daugiau idėjų mokytojų dovanoms:

Originalios dovanos mokytojai

Sugalvoti dovaną vyrui mokytojui gali būti šiek tiek sudėtinga. Galite rinktis iš dovanų skirtų vyrams. Čia rasite keletą mokytojui pritaikytų idėjų.

Pertraukų metu mokytojai neabejotinai mėgsta pasilepinti puodeliu geros kavos. Štai kodėl prancūziškas kavos presas arba moka arbatinukas jiems tikrai patiks. Neabejotinai pravers ir termo puodelis, kuris išlaikys kavą karštą visą pamoką.

Daugiau dovanų patarimų mokytojui:

Atsisveikinimo dovanos klasės auklėtojui

Jūs pažįstate savo mažuosius ir žinote, kaip sunku išlaikyti jų dėmesį. Mokytojai daug jėgų skiria jūsų vaikams, todėl jie nusipelno gražios atsisveikinimo ir atminimo dovanos.

Pavyzdžiui, juvelyrinis dirbinys tinka ir mokytojai, ir mokytojui. Apyrankė ar vėrinys pradžiugins moterį. Mokytojui galite padovanoti laikrodį. Išskirtinė dovana taip pat yra fondiu rinkinys. Kas gali atsispirti šviežių vaisių gabalėliams, pamerktiems į karštą šokoladą?
Daugiau idėjų atsisveikinimo dovanoms mokytojams:

  • Marškinėliai su žinute
  • Bestselerio knyga su atviruku
  • Antistresiniai žaislai
  • Puodelis