-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

-10% sofoms su kodu SOFOS10*Netaikoma jau nukainotoms ir atrinktoms prekėms.

Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių

Dovanų idėjos tiems, kuriems patinka vynas

Ar pažįstate žmonių, kurie dievina vyną? Puiku, tuomet jums nebereikės sukti galvos, ką jiems padovanoti gimtadienio, vardadienio ar Kalėdų proga. Turime daugybę stilingų dovanų idėjų vyno mėgėjams.

Ieškote prabangios dovanos ar smulkmenos?

Ieškote prabangios dovanos ar smulkmenos? Pirmiausia apgalvokite, kokia proga renkate dovaną ir kiek norite į ją investuoti. Someljė kursai, vyno degustacijos kuponas (net su viešnage) ar grupinis apsilankymas vyndario rūsyje skamba tikrai smagiai, tačiau tai taip pat kainuoja. O galbūt ieškote ne patirties, o daikto, kuris jums brangų žmogų džiugintų ir po gimtadienio ar kitos šventės.

Vyno taurės

Elegantiškų ir kokybiškų vyno taurių rinkinys pradžiugins bet kurį vyno mėgėją. Juk kai vynas patiekiamas tinkamoje taurėje, jo skonis tampa dar geresnis.

Ar nežinote kaip patiekti vyną? Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų straipsnio, kuriame paaiškinsime, kokios taurės tinka baltam, raudonam ir putojančiam vynui.

Smulkesni aksesuarai

Be taurių, yra daugybė smulkių būtiniausių reikmenų, reikalingų norint tinkamai patiekti vyną. Bonami rasite:

- atidarytuvus
Galite rinktis klasikinius ir dizainerių kurtus butelių atidarytuvus. Pastarieji kainuoja šiek tiek daugiau, bet atidarant sukurs puikų šou ir tarnaus daugelį metų.
- kamščiatraukius
Nesvarbu, ar jūsų vyno mylėtojo stilius yra labiau minimalistinis nerūdijančio plieno, ar bohemiškas aukso lapo formos, kamščiatraukis yra labai praktiška dovana.
- vyno piltuvėlius
Norite išvengti vyno dėmių ant staltiesės? Įsigykite patogų piltuvėlį, kuris neleis lašams nubėgti butelio išorine puse.
- aeratorius
Tiesiog supilkite vyną per aeratorių tiesiai į taurę, kad sustiprintumėte jo skonį ir aromatą.

Įspūdingam serviravimui

Dekanteriai
Kiekvienas vyno mėgėjas žino, kad pilant vyną į dekanterį jis tinkamai prisotinamas deguonimi ir pagerėja jo skonis bei aromatas. Be to, įsigiję dizainerio kurtą dekanterį, gerdami vyną mėgausitės ne tik jo skoniu, bet ir vaizdu.

Vėsinimo indai
Šiltas putojantis ar baltasis vynas nėra skanus. Todėl vyno aušintuvas bus puikus įtaisas ne tik karštomis dienomis, kai sunku išlaikyti optimalią gėrimo temperatūrą. Indai gali būti įvairių dydžių, formų ir medžiagų. Tik nuo jūsų priklauso, kuris iš jų jums labiausiai tinka.

Vynų stovai
Jei manote, kad pažįstate žmogaus, kuriam dovanojate skonį, padovanokite jam vyno stovą. Tiesiog iš anksto apgalvokite, ar jam labiau patinka minimalistinis ar kaimiškas stilius ir ar geriau rinktis pastatomą ant stalviršio ar spintelės dydžio vyno lentyną?