Turime naują programėlę | Visos naudos →
10 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Dovanos vyrams

Išrinkti dovaną vyrui kartais yra sudėtinga ir ilgai trunkanti užduotis. Tačiau su Bonami vadovu tai vieni juokai – nesvarbu, ar renkatės pagal pomėgius, ieškote kažko universalaus, ar norite paruošti originalią staigmeną. Sužinokite, kaip pradžiuginti savo tėtį, vyrą, vaikiną ar draugą. Jūsų dovaną greitai pristatysime į namus arba į vieną iš daugiau nei 7 000 atsiėmimo vietų.

Shop the look

Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Filtrai ir rūšiavimas
Kaina
Rodomi 48 iš 3865 gaminių

Dovanų idėjos vyrams

Išrinkti dovaną vyrui kartais gali būti gana sudėtinga užduotis. Pateikiame keletą patarimų, kaip išrinkti praktiškas, originalias ir prabangias dovanas. Tiesiog pasirinkite sau tinkamą.

Populiariausios dovanos: universalios ir ypatingos

Jei rinkdamiesi nesate tikri dėl jo skonio ar pomėgių, rinkitės universalią dovaną. Tokios dovanos dažniausia yra valgomos. Kokybiška kava ar degustacinis rinkinys puikiai tiks.

Daugiau idėjų:

 • Daugiafunkciniai įrankiai pravers bet kuriam vyrui.
 • Stiklinės arba viskio dekanteris tiks prašmatnesnei dovanai. Taip pat galite padovanoti kokybiško vyno butelį.
 • Krepšiai pripildyti įvairiausių gėrybių bus puiki dovana, kurią galėsite pritaikyti pagal gavėją. Geriausia būtų pasirinkti tokį krepšį, kuris tarnautų ir išėmus jo turinį.
 • Jei mėgstate gaminti, į dailų stiklainį įdėkite naminio džemo ar granolos.
 • Stilinga elektronika, tokia kaip išorinės baterijos, garsiakalbiai, ausinės, įkrovikliai ar radijo imtuvai, pradžiugins tuos, kurie mėgsta atrasti naujus dalykus ar žavisi šiuolaikinėmis technologijomis.

Tačiau jei bent šiek tiek pažįstate vyro, kuriam perkate dovaną, pomėgius, padovanokite jam tai, kas iš tiesų patinka.

Pavyzdžiui:

 • sportininkui – vyrui, mėgstančiam važinėtis dviračiu, treniruotis ar bėgioti.
 • keliautojui – išrinkite praktišką dovaną, kuri padės keliauti maloniau arba išsaugoti prisiminimus apie konkrečią kelionę,
 • gurmanui – gurmaną pradžiugins ne tik valgomos dovanos, bet ir profesionalūs bei stilingi virtuvės reikmenys,
 • vyno mylėtojui – išrinkite, pavyzdžiui, vyno stovą, prabangų dekanterį ar gražias taures,
 • kavos mylėtojui – patiks kavos aparatas ar kokybiškas prancūziškas presas.

Originali staigmena vyrui

Jei vyrą norite pamaloninti kažkuo nepamirštamu, prireiks tikrai originalios idėjos. Išrinkite jam dovaną-patirtį. Galbūt jis norėjo skristi oro balionu, šokti parašiutu ar išmokti gaminti kaip virtuvės šefas? Pasirūpinkite, kad jo svajonė išsipildytų.

Ar jis skundžiasi, kad patiria per daug streso? Suorganizuokite jam savaitgalį, galbūt tik jums dviems, kai galėsite pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Nesvarbu, ar tai būtų SPA viešbutyje, ar masažas patogiai įsitaisius namuose.

Idėjos:

 • paruoškite jam pusryčius į lovą (su patogiu serviravimo padėklu galėsite pusryčiauti lovoje kiekvieną savaitgalį),

 • paruoškite jam atpalaiduojančią vonią (negailėkite vonios druskos ir pasirūpinkite minkštu vyrišku chalatu),
 • paruoškite jam romantišką vakarienę.

Prabangios dovanos ypatingoms progoms

Jei norite jį pradžiuginti kažkuo ypatingu, ypač svarbių metinių proga, padovanokite jam ką nors prabangaus. Viską, ką jis mėgsta, bet aukščiausios kokybės. Jei jis mėgsta gerus vynus ar stipriuosius gėrimus, rinkitės geriausius.

Jei jis yra estetas, tinkama dovana gali būti elegantiška stalinė lempa, žinomo menininko paveikslas, interjero dizainerio paslaugos arba kuponas įsigyti baldams ar aksesuarams. Jei gerai pažįstate jo skonį, drąsiai dovanokite laikrodį ar prabangius kvepalus.

Šmaikščios dovanos vyrui

Žinote, kad jis vertina humoro jausmą ar žaismingas detales? Ieškokite dovanų, kurios jį pradžiugintų. Pavyzdžiui, spalvingos kojinės ar šortai su smagiu motyvu, alaus bokalas su įdomiu dizainu arba šmaikšti gertuvė.

Stalo žaidimai, kaladėlės ir kiti suaugusiesiems skirti žaislai pradžiugins įvairaus amžiaus vyrus. taip pat elektroniniai žaislai (pavyzdžiui, dronai, 3D rašikliai, išmanusis apšvietimas ir kompiuteriniai žaidimai).