Ši svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie failų naudojimą, taikymą ir patvirtinimą rasite čia

ok
Menu
10 € jumsRegistracijaPrisijungimas10 € jumsKrepšelis
PradžiaPradžiaĮkvėpimas

Kaip paruošti namus vakarėliui (ne tik Naujųjų Metų išvakarėse)

Nesvarbu, ar planuojate siautulingą vakarėlį namuose, ar tik nedidelį susibūrimą su artimais draugais, patarsime, kokius aksesuarus ir dekoracijas rinktis, kad sukurtumėte ypatingą atmosferą.

1.

Pirmasis įspūdis yra svarbus. Pasirūpinkite, kad koridorius būtų tvarkingas, kad jame būtų daug vietos batams pasidėti ir laisvų pakabų paltams pakabinti. Tikrai nenorite, kad svečių viršutiniai drabužiai būtų užmesti ant kėdės.

2.

Jei didžiąją laiko dalį ketinate praleisti svetainėje, pasirūpinkite, kad ant stalų užtektų vietos stiklinėms ir lėkštėms. Tikrai nenorite, kad jūsų kilimą puoštų raudonojo vyno dėmė.

Šalia pagrindinio stalo naudokite mažesnius ir lengvai nešiojamus papildomus staliukus, kuriuos kiekvienas galės lengvai pasiekti.

3.

Tinkamas pasiruoštimas vakarėliui neapsieis be namų logistikos. Atlaisvinkite virtuvės stalviršius, laisva vieta pravers, kai reikės papildyti užkandžius ar išdėlioti lėkštėse svečių atneštas gėrybes. Įsitikinkite, kad šiukšliadėžė tuščia, kad galėtumėte lengvai nurinkti ir išmesti tuščius butelius ar kitas nepageidaujamas šiukšles, kurių vakarėlio metu tikrai atsiras.

Taip pat stenkitės sutvarkyti ir ištuštinti šaldytuvą. Šaltomis dienomis galite naudotis balkonu arba terasa. Galiausiai nepamirškite paruošti ledo kubelių gėrimams!

4.

Joks vakarėlis neapsieina be užkandžių. Tačiau kas nori pusę dienos praleisti virtuvėje?

Geriausias pasirinkimas - paprastumas. Užkandžius pabrėždami elegantiškais stalo indais suteiksite stalui šventišką išvaizdą, o maisto paruošimas neužims daug laiko.

5.

Nuostabią atmosferą sukurti padės maloni muzika. Iš anksto paruoškite grojaraštį, jei įmanoma, pasiruoškite kelis variantus, lėtesnį ir gyvesnį, o tada pagal nuotaiką pasirinkite tinkamesnį vakarėliui.

Kvapai gali daryti stebuklus. Rinkitės švelnesnius namų kvapus, kurie neužgožtų maisto kvapo. Kvapnios žvakės puikiai tiks jaukiai apšviesti namų kampelus ir paskleisti mėgstamo aromato, tik nepersistenkite.

6.

Jei norite įrodyti, kad esate puikus šeimininkas, pradėkite nuo gėrimų. Pasirūpinkite, kad jūsų gėrimai būtų gražiose taurėse ar stiklinėse, visada tinkamai atšaldyti. Naudokite ekologiškus šiaudelius ir papuoškite stiklines vaisių gabalėliais. Dėl to net labai paprastas kokteilis, pavyzdžiui, mimoza, atrodys kaip mini meno kūrinys.

7.

Jei svečiams trūksta sėdimų vietų, naudokitės praktiškomis taburetėmis arba suolais. Taip pat galite naudoti stilingas sofas-lovas ir čiužinius. Tačiau pasirūpinkite, kad jie būtų tokie patogūs, jog pavargęs svečias galėtų ant jų užmigti dar nesibaigus vakarėliui.

8.

Pritemdyta šviesa padės atsipalaiduoti ir pasijusti kaip namuose. Vietoj stipraus lubų apšvietimo skirtinguose kambario kampuose įžiebkite mažesnes lempas. Kūrybiškai išdėliota šviesos lempučių girlianda ar kitos kalėdinės dekoracijos taip pat padės sukurti tinkamą atmosferą.