Mid Season Sale | Sutaupykite iki 40% →
Viskas apie apsipirkimą
Lietuvių
5 € jumsRegistracijaPrisijungimasKrepšelis Menu

Krepšiai ir krepšeliai visoms patalpoms

Lída Maršálková
Lída Maršálková
Bonami Blogger

Ieškote originalaus sprendimo žaislams, kosmetikai ar net maistui laikyti? Pakeiskite ar papildykite savo laikymo dėžes pintomis dėžėmis ar medžiaginiais krepšiais, kurie ne tik labai praktiški, bet ir interjerui suteiks jaukumo.

Virtuvėje jie puikiai tinka vaisiams, vonios kambaryje – nešvariems skalbiniams, darbo kambaryje – dokumentams ir pieštukams laikyti, be to, juose puikiai atrodo net kambariniai augalai. O gal su pintu krepšeliu savaitgalį keliausite į mišką grybų arba į turgų šviežių daržovių?

Krepšeliai vonios kambariui

Svarstote, kur dėti makiažo priemones, dušo želė ar skustuvus? Tam puikiai tinka šie krepšiai ir dėžės daiktams laikyti. Kadangi jie pagaminti iš tekstilės, nieko baisaus, jei retkarčiais juose išsilies kremas ar dantų pasta. Tiesiog nuvalykite juos drėgna šluoste.

Tokie krepšiai yra tarsi moteriškos rankinės – į juos galima sutalpinti viską. Tačiau nepamirškite pasirūpinti tvarka. Viename krepšyje gali būti tik kelioninė kosmetinė, kitame – kūdikių priemonės, o dar kitame – nešvarūs skalbiniai, gumytės, valymo priemonės ir panašiai.

Virtuvės krepšeliai

Mėgstate tvarką virtuvėje? Tuomet jums patiks krepšiai, nes juose galima laikyti beveik viską – nuo įrangos iki maisto produktų. Jei norite juose laikyti šviežius vaisius ir daržoves, puikiai tiks vieliniai krepšiai, kurie gerai praleidžia orą, todėl maistas nesupelys.

Duonai ar bandelėms rinkitės specialius kepinių krepšelius, kurie gerai praleidžia orą. Į pintus laikymo krepšius galite sudėti smulkius virtuvės reikmenis, prieskonius ar arbatas. Ir, žinoma, yra galimybė pintus krepšius naudoti kaip dekoratyvius vazonus.

Svetainėms skirti krepšiai

Šiuose kambariuose derinkite dekoratyvinius krepšius su tais, kurie turi praktinę paskirtį. Miegamajame neabejotinai pravers bent vienas krepšys patalynės, pagalvių ar mėgstamų knygų laikymui prie lovos. Svetainėje krepšeliuose galite laikyti nuotolinio valdymo pultus ar žurnalus. Darbo kambaryje pravers krepšiai dokumentams ar kanceliarinėms prekėms.