Rocket Baby: žaislai ir aksesuarai mažiesiems

Tėvystė – tai vis daugiau pirmų kartų. Pirmasis maudymas, pirmas bandymas lipti ant puoduko, pirmasis dantų valymas. Italų prekės ženklo Rocket Baby tikslas yra padaryti šias akimirkas saugias ir kupinas juoko. Tad ką rinktis? Maudymo kėdutę, žaislinį puoduką ar mielą vonios rankšluostį?

Montessori žaislai

Vaikai nuo pat mažens yra tikri smalsuoliai. Jie tyrinėja ir atranda juos supantį pasaulį, lavina savo įgūdžius, mąstymą ir mėgsta svajoti. Kuo daugiau pojūčių įtraukiama į juos supančio pasaulio tyrinėjimą žaidimo metu, tuo jie labiau lavinami.

Montessori žaislai padeda ugdyti loginį mąstymą, kūrybiškumą, smulkiąją motoriką, dėmesį ir kitus įgūdžius. Be to, žaisdami vaikai gali pramogauti valandų valandas.

Gaminiai

Vaikų palapinės ir vigvamai

Vaikiškos palapinės ir vigvamai paverčia kambarį stebuklingu žaidimų kambariu, kuriame jūsų mažieji mėgsta leisti laiką. Jiems tai saugumo ir nesibaigiančių linksmybių vieta. Tai ne tik patrauklus aksesuaras, kuris privers jūsų vaiką šėlti, bet ir praktiška detalė. Palapinė gali tapti ne tik žaidimų erdve, bet ir poilsio zona ar žaislų laikymo vieta.