5 patarimai, kaip sukurti Kalėdų atmosferą

Ar šiemet esate pasirengę mėgautis prieššventiniu laikotarpiu be skubėjimo ir streso? Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų patarimų ir prieš Kalėdas pajuskite šventinę dvasią.

Gaminiai

Neleiskite, kad skubėjimas jus užvaldytų, ir viską planuokite ramiai.

Nepamirškite, kad dekoracijos, dovanos, valymas ir naminiai sausainiai – nė vienas iš šių dalykų neturi būti tobulas (arba galite ką nors visai praleisti). Svarbiausia – mėgautis šventėmis su artimaisiais.

Tačiau jei trokštate tradicinių Kalėdų su tobulai sutvarkytais namais ir 15 rūšių mišrainių, norėsite viską planuoti iš anksto. Pavyzdžiui, dovanų ir generalinio valymo galima imtis labai anksti. O svarbiausia – į pagalbą pasitelkite kitus šeimos narius.

Pradėkite puošti

Kalėdinės namų dekoracijos gerokai pakels jūsų šventinę nuotaiką. Ir nebūtina praleisti dienų dienas puošimui, (ypač tada, jei jums tai nepatinka).

Tereikės kelių girliandų, popierinių žvaigždžių ant lango, eglės ar pušies šakelių vazoje ir kelių stilingų žvakidžių. Užtruksite vos dvi valandas.

Kvepinkite namus sausainiais

Šviežiai iškeptų meduolių ar įprastų sausainių kvapas papuoš jūsų namus. Be to, juos paprasta pagaminti, todėl tai galite paversti kasmetine tradicija ir pakviesti draugus ar vaikus kepti kartu. Imbierinius sausainius netgi galite naudoti kaip Kalėdų eglutės dekoracijas.

Atsipalaiduokite su kalėdiniais filmais

Jeigu prieššventinis skubėjimas, nepaisant visų pastangų, pradeda jus varginti, nėra nieko geriau nei atpalaiduojantis vakaras su artimaisiais žiūrint filmą. Nesvarbu, ar žiūrėsite romantinę komediją, ar klasiką. Pasiruoškite užkandžių, susisupkite į minkštą antklodę ir atsipalaiduokite. Poilsis – garantuotas.

Klasika, kurios negalima praleisti per Kalėdas
„Trys riešutėliai pelenei“, „Vienas namuose“ (visos dalys), „Tegyvuoja meilė“.

Kai reikia nusiteikti Kalėdų dvasiai
„Stebuklas 34-joje gatvėje“, „Kalėdų giesmė“, „Grinčas“, „Kalėdos pagal Kranksus“, „Kalėdų karštinė“.

Filmai vaikams
„Ledo šalis“, „Šrekas: Kalėdų bumas“, „Elniuko Rudolfo nuotykiai“, „Svajonių traukinys“.

Romantiniai filmai
„Graži moteris“, „Bridžitos Džouns dienoraštis“, „Paskutinės Kalėdos“, „Atostogos“, „Ketverios Kalėdos“.

Surenkite vakarienę su draugais

Žiemos sezonas ir Kalėdos – puikus metas susitikti su artimaisiais ir užmegzti ryšius. Jei sutinkate su mumis, metas pakviesti draugus į nedidelį (ar didelį) vakarėlį savo namuose.

Nespėjote paruošti tokios šventės, kokią buvote sumanę? Ne bėda, paprašykite svečių, kad kiekvienas atsineštų ką nors skanaus ir pasidalytų. Taip vakaras taps maloniai neįpareigojantis.

Viskas vakarėliui

Panašūs įkvėpimai